Ubisoft از یک بازی گیتار جدید رونمایی کرد!

۲۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۲:۵۵

همانطور که می‌دانید، سری Guitar Hero به پایان راه خود رسیده و عنوان بزرگ ریتمیک دیگر یعنی Rock Band هم آینده‌ی نامعلومی را در برابر خود می‌بیند. اما Ubisoft می‌خواهد دوره‌ی جدیدی را در بازی‌های ریتمیک آغاز کند و این شرکت از بازی Rocksmith رونمایی کرده است.

Ubisoft تنها از بازی Rocksmith رونمایی کرده است و اعلام کرده که این بازی با گیتار های مخصوص خود وارد بازار خواهد شد؛ البته امکان دارد که بتوان گیتار های Guitar Hero را هم با آن ها سازگار کرد.

آهنگ های موجود در Rocksmith شامل بهترین آهنگ های گروه آمریکایی Nirvana و گروه انگلیسی The Rolling Stones است که این دو گروه Rock در سراسر دنیا ، مخصوصا بریتانیا طرفداران بسیاری دارند.

معاون بازاریابی Ubisoft، آقای Tony Key در مورد Rocksmith و تفاوت آن با Guitar Hero می‌گوید:

Guitar Hero یک بازی Party بود و به درد مهمانی‌ ها می‌خورد؛ اما Rocksmith یک تجربه‌ی واقعی در موسیقی است!

Ubisoft تصمیم دارد که با Rocksmith بیشتر به جنبه‌های آموزشی گیتار بپردازد؛ طبق گفته‌ی خود Ubisoft بازی کردن Rocksmith همانند Guitar Hero و Rock Band است، اما شما در حین بازی کردن Rock Smith نت های واقعی را می نوازید و کم کم با اصول اولیه‌ی نواختن گیتار آشنا می‌شوید.

طبق گفته‌ی Ubisoft , بازی بر روی Xbox 360 و PS3 و با باندلی مجلل با قیمت 200 دلار آمریکا عرضه خواهد شد.

پکیج بازی شامل :

  • بازی اصلی Rocksmith
  • گیتار الکتریک مخصوص Rocksmith
  • 45 آهنگ راک بر روی یک دیسک – شامل آهنگ های دو گروه ذکر شده در بالا به همراه آهنگ های David Bowie

Ubisoft امید بسیار زیادی به Rocksmith دارد و امیدوار است که با عرضه‌ی این بازی بتواند رقیب بزرگی چون Rock Band را به کلی از گردونه حذف کند. لازم به ذکر است که Ubisoft سال گذشته هم تصمیم داشت با عرضه‌ی بازی Pure Football پا به عرصه‌ی بازی های ورزشی مانند FIFA و PES بگذارد، اما در نهایت شکست حقیرانه‌ای را متحمل شد!

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید