The Division 2 | مچ‌میکینگ حالت Raid در سرور‌های آزمایشی در دسترس قرار گرفت

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

بازی The Division 2 تاکنون توانسته است تا به لطف ارائه‌ی محتویات زیاد، بازی‌بازان را در دنیای خود غرق کند. البته پشتیبانی یوبی‌سافت (Ubisoft) هنوز ادامه دارد و در آینده نیز شاهد محتویات جدیدی خواهیم بود. همان‌طور که می‌دانید، اولین Raid این عنوان مدتی پیش منتشر شد و حواشی جالبی را نیز در پی داشت. حال به تازگی توسعه دهندگان تغییراتی را در این بخش ایجاد کرده‌اند.

اگر به خاطر داشته باشید، The Division 2 به شما اجازه نمی‌داد تا Raid را با افراد غریبه تجربه کنید. به همین خاطر، بازی‌بازان باید یک تیم آماده و باتجربه را برای کامل کردن این Raid پیدا می‌کردند. اما به نظر می‌رسد که توسعه دهندگان تغییراتی را در این حالت اعمال کرده‌اند.

مهم‌ترین چیز این است که حالا شما می‌توانید هم‌ تیمی‌های خود را از طریق مچ‌میکینگ (Matchmaking) پیدا کنید. علاوه بر این، درجه‌های سختی نیز برای Raid در نظر گرفته شده‌اند. البته باید اعلام کنیم که این تغییرات در حال حاضر فقط در سرور‌های آزمایشی در دسترس قرار دارند.

یکی از کاربران انجمن ردیت تصویر جدیدی را از تغییرات این بخش منتشر کرده است:

البته با توجه به توضیحات و برنامه‌ی در نظر گرفته شده برای The Division 2، مسیو اینترتینمنت (Massive Entertainment) قصد داشت تا ویژگی‌های مذکور را در تاریخ چهارشنبه ۱۲ تیر (۳ جولای) به بازی اضافه کند. اما به نظر می‌رسد که این موارد زودتر از زمان اعلام شده در دسترس قرار گرفته‌اند. البته این مشکلی را برای توسعه دهندگان ایجاد نمی‌کند؛ چراکه آن‌ها قصد دارند تا بخشی از ویژگی‌های مهم به‌روزرسانی بزرگ بعدی را اول برروی سرور‌های آزمایشی منتشر کنند.

بازی Tom Clancy’s The Division 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. جهت آشنایی بیشتر با این عنوان، پیشنهاد می‌کنیم تا علاوه بر مشاهده‌ی نقد و بررسی ویدئویی و هایلایت بازی، نقد و بررسی متنی آقای محمد آریامقدم تحت عنوان «شکوه فراموش شده، ابرقدرت سقوط کرده» را نیز مطالعه کنید.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 7٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید