گیفت کارت
گیفت کارت

شخصیت Tomas در بازی Fire Emblem: Three Houses معرفی شد

۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

دیگر چیزی تا انتشار بازی Fire Emblem: Three Houses باقی نمانده است و این روزها اخبار زیادی از این عنوان به گوش بازی‌بازان می‌رسد که عده‌ی زیادی را هم برای تجربه‌ی آن مشتاق کرده است. تیم سازنده‌ی این بازی نیز در حال معرفی شخصیت‌های مختلف آن است. یکی از این شخصیت‌ها Tomas نام دارد که در ادامه می‌توانید جزئیات و تصاویری از او را مشاهده کنید.

عده‌ی زیادی از بازی‌بازان کم و بیش با سری بازی Fire Emblem آشنایی دارند. جدیدترین نسخه‌ی این سری Fire Emblem: Three Houses نام دارد که قرار است در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. این بازی ماجرای کلیسایی به نام Garreg را روایت می‌کند که اتفاقات بسیاری برای آن‌جا و خانه‌های اطرافش رخ می‌دهد. ظاهرا بازی مذکور شخصیت‌های بسیاری دارد و بی جهت نیست که سازندگان به معرفی آن‌ها می‌پردازند. دو روز پیش نیز یکی دیگر از کاراکترهای بازی تحت عنوان Fren معرفی شد که اطلاعات بیشتر را می‌توانید از طریق این نشانی مطالعه کنید.

دیگر شخصیت این بازی، مردی با تجربه به نام Tomas است. وی که از طرف اطرافیان ملقب به عاقل است، علاقه‌ی بسیاری به خواندن کتاب دارد و از دانش بالایی در خصوص اکثر زمینه‌ها برخوردار است. Tomas که از کاراکترهای اصلی بازی به شمار می‌رود، در کلیسای Seiros فعالیت دارد. شما می‌توانید دو تصویر از شخصیت ذکر شده را در ادامه مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید