بهینه‌ساز عظیمی برای بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled در راه است

Nintendo Switch ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵

به‌زودی عنوان Crash Team Racing Nitro-Fueled، اولین به‌روزرسانی عظیم خود را دریافت می‌کند. این به‌روزرسانی به اصلاح برخی از مشکلات بازی می‌پردازد و محتویات جدیدی را به آن اضافه می‌کند. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ادامه‌ی مطلب همراه شوید.

استودیوی بیناکس (Beenox) قصد دارد تا در جهت رفع مشکلات بازی و همچنین اضافه کردن محتویات هیجان‌انگیز، به‌روزرسانی عظیمی را برای عنوان محبوب و جذاب Crash Team Racing Nitro-Fueled منتشر کند. از این محتویات می‌توان به عرضه‌ی اولین فصل Grand Prix، جدول رتبه‌بندی بازی‌بازان (leaderboards) و اضافه شدن وسایل جدیدی به Pit Stop اشاره کرد. این به‌روزرسانی همچنین به رفع برخی از باگ‌ها مثل خرابی فایل‌های ذخیره سازی (Save Data) می‌پردازد. حال به نکات مختصری از ویژگی‌های کلیدی این به‌روزرسانی عظیم اشاره می‌‌کنیم.

Grand Prix:

اولین فصل Grand Prix با نام Nitro Tour به‌ صحنه می‌آید و شما می‌توانید با کامل کردن چالش‌های این بخش به کسب Nitro Points بپردازید و وسایل جدیدی را بدست آورید. از محتویات اضافی می‌توان به مسیر Twilight Tour و شخصیت تونا (Tawna) اشاره نمود. لازم به ذکر است، این محتویات جدید که شامل شخصیت تونا و وسایل متنوع می‌شود، تنها با کامل کردن چالش های Grand Prix و در حین اتصال به اینترنت قابل دسترسی خواهد بود و پس از به پایان رسیدن   Nitro Tour، این محتویات از دسترس خارج می‌شوند و ممکن است در زمان دیگری تنها از طریق Pit Stop قابل دسترسی باشند.

جدول رتبه‌بندی بازی‌بازان:

شما می‌توانید با کسب Nitro Points، رتبه‌ی خود را افزایش دهید و از جایگاه بالاتری بین بازی‌بازان برخوردار شوید. بعد از اتمام هر مسابقه‌ی آنلاین و براساس عملکردتان امتیازی دریافت می‌کنید؛ به صورتی که نفر اول از بیشترین Nitro Points و نفر هشتم از کمترین Nitro Points بهره می‌برد.

Pit Stop:

محتویات زیادی از جمله شخصیت‌های گوناگون، وسایل نقلیه، پوسته‌های جدید، چرخ‌های متنوع و بسیاری از موارد دیگر به Pit Stop اضافه خواهند شد. چهار شخصیت لیز (Liz)، ایزابلا (Isabella)، امی (Ami) و مگومی (Megumi) از طریق Pit Stop قابل خریداری هستند.

شرح مختصری از این به‌روزرسانی عظیم:

  • مشکلات کاربران پلی‌اسستیشن ۴ در باب خرابی فایل‌های ذخیره سازی رفع می‌شود.
  • به تمامی کاربران بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled برروی همه‌ی پلتفرم‌ها، بابت مشکلات بوجود آمده ۲۵۰۰ سکه (Wumpa Coin) پرداخت می‌گردد. شما می‌توانید بعد از به‌روزرسانی بازی خود، با کامل نمودن یک مسابقه آنلاین، در طی ۲۴ ساعت به این هدیه‌ی ناقابل دسترسی پیدا کنید.
  • ویژگی جدیدی به نام پیام روز (Massage of the Day) به منوی اصلی اضافه می‌شود که شما را از آخرین تغییرات بازی مطلع می‌کند.
  • نحوه‌ی محاسبه‌ی مقدار دریافتی Wumpa Coin در پایان هر بازی برای شما شرح داده می‌شود.
  • Velo mask برای محافظت از تمامی شروران به بازی اضافه می‌شود.
  • مسیرهای بازی جهت بهبود عملکرد مورد بازنگری قرار می‌گیرند.
  • سیستم آنلاین بازی روان شده و به تعادل می‌رسد.
  • باگ‌های بازی برطرف می‌شود.

این به‌روزرسانی در تاریخ چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ (۳ جولای ۲۰۱۹) منتشر می‌شود.

بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس است.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید