بهینه‌ساز ۱٫۲۱ بازی Days Gone منتشر شد

۸ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

به‌روزرسانی عظیمی برای عنوان محبوب و هیجان‌انگیز Days Gone منتشر شد که محتویات جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ادامه‌ی مطلب همراه شوید.

 

بهینه‌ساز ۱٫۲۱ بازی Days Gone حدود ۱۸٫۵ گیگابایت حجم دارد و بالاخره چالش‌های هفتگی را به بازی اضافه می‌کند. اولین چالش بازی Surrounded نام دارد و شما را در مقابل لشکر عظیمی از فریکرها قرار می‌دهد و ماموریتتان این است که باید با تمام توان به مبارزه بپردازید و برای زنده ماندن دست و پنجه بزنید؛ از این چالش سربلند بیرون بیایید و از جوایزی مثل شخصیت‌های قابل بازی، انواع انگشترها و پوسته‌های جدید جهت شخصی‌سازی موتور خود بهره ببرید. همچنین این به‌روزرسانی، شمار متعددی از مشکلات بازی را برطرف می‌کند که به آن‌ها خواهیم پرداخت.

چالش‌های هفتگی:

Surrounded، اولین چالش بازی است و شما را در مقابل تعداد نامحدودی از فریکرها قرار می‌دهد. شما باید با استفاده انواع سلاح، تله و ویژگی‌های محیطی، تا حد امکان زنده بمانید و با کشتن فریکرها امتیاز خود را افرایش دهید. هر هفته یک چالش جدید به بازی اضافه می‌شود و به بازی‌باز این امکان را می‌دهد که مهارت خود را مهک بزند و با توجه به عملکرد خویش، به رنک‌های طلا، نقره و برنز دست یابد. به محض اتمام یگ چالش، نشان Challenge’s Patch به شما داده می‌شود و این نشان به صورت دائمی برروی ژاکت دیکن (Deacon St. John) نقش می‌‌بندد. این چالش‌ها با تروفی‌های منحصربه‌فرد خود همراه هستند. همچنین برای ماموریت Farewell Mongrels، پوسته‌های رایگانی جهت شخصی‌سازی موتور دیکن در نظر گرفته شده است.

رفع مشکلات بازی:

  • در مرحله‌ی Lots Of Sick People، لیسا (Lisa) دیگر در زمین گیر نمی‌کند.
  • بعد از به پایان رساندن ماموریت You Don’t Want to Know، شما باید بتوانید به راحتی جایزه‌ی خود را دریافت کنید.
  • از این پس دستور برداشتن اسلحه از روی زمین و یا تعویض نمودن آن با دکمه‌ی مثلث انجام می‌شود.
  • دسته‌ی فریکرها باید به طور صحیح از داخل پنجره‌ عبور کنند.
  • مشکلات عمکرد برخی از NPCها برطرف شد.
  • برخی ایرادات محیط بازی اصلاح گردید.
  • تعدادی از باگ‌های بازی رفع شد.

بازی Days Gone هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید