شرکت اسکوئر انیکس رسما کار برروی نسخه‌ی جدید Dragon Quest را تایید کرد

۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

شرکت اسکوئر انیکس روز گذشته یک صفحه‌ی جدید برای استخدام نیروی متخصص با هدف ساخت یک نسخه‌ی جدید از سری Dragon Quest را راه‌اندازی و رسما تایید کرد که یک نسخه‌ی جدید و اصلی از این سری در دست توسعه قرار دارد. این بازی که نام دقیق آن هنوز مشخص نیست (به احتمال بسیار زیاد این بازی Dragon Quest XII نامیده می‌شود) توسط «یک تیم ثانویه ولی اصلی» از اعضای شرکت اسکوئر انیکس ساخته می‌شود. این تیم در گذشته وظیفه‌ی ساخت بازی Dragon Quest XI و دیگر عناوین اصلی سری را به عهده داشته است.

در صفحه‌ی اسختدام، پیامی از کارگردان بازی Dragon Quest XI که وظیفه‌ی هدایت این تیم را به عهده دارد، دیده می‌شود. آقای تاکشی اوچیکاوا (Takeshi Uchikawa) در این پیام به این موضوع اشاره کرده که تیم سازنده مصمم است تا لذت تجربه‌ی سری Dragon Quest را به تمام دنیا عرضه کند. علاوه بر این، در این مطلب ذکر شده که با یک عنوان HD از سری طرف هستیم که هدف آن «کنسول‌های نسل بعدی» است.

یکی دیگر از مسائلی که این مطلب به آن اشاره می‌کند این است که بازی مراحل طراحی مفهومی خود را پشت سر گذاشته و تمرکز تیم از این پس برروی مراحل اصلی توسعه و بهبود کیفیت بازی خواهد بود. براساس این پیام، آقای یوجی هوری (Yuji Horii) نیز در مراحل توسعه‌ی بازی حضور خواهند داشت.

شرکت اسکوئر انیکس در جریان مراسم E3 امسال، از تاریخ انتشار بازی Dragon Quest XI: Definitive Edition رونمایی کرد. این بازی در تاریخ ۵ مهر ماه سال جاری (۲۷ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید