استودیوی سازنده‌ی بازی A Way Out در حال کار برروی یک عنوان جدید است

۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

استودیوی هیزلایت (Hazelight Studios) سازنده‌ی بازی A Way Out، در حال کار برروی یک بازی جدید است. تا به حال، این عنوان به طور رسمی معرفی نشده است. البته به نظر می‌رسد بازی جدید آن‌ها نسخه‌ی دوم  A Way Out نخواهد بود.

اخیرا آقای جوزف فارس (Joseph Fares)، رییس استودیوی هیزلایت، در گفتگو با وب‌سایت RockPopShotgon در مورد بازی بعدی این استودیو ارائه داده است.

وی اظهار داشت:

چیزی که می‌توانم بگویم این است که بازی جدید ما نسخه‌ی دوم A Way Out نخواهد بود. این عنوان چیزی است که با داستان سر و کار دارد و در بسیاری از موارد بازی‌بازان را به یاد بازی‌های Brothers: A Tale of Two Sons و A Way Out می‌اندازد، اما از طریقی با هم متفاوت‌اند.

فارس جزئیات دیگری در مورد پروژه‌ی جدید این استودیو ارائه نداد، اما وی در مورد بازی‌های داستانی چندنفره توضیحاتی ارائه داد.

وی ادامه داد:

من اعتقاد دارم که ایده‌های بسیاری در روایت کردن داستان‌های بزرگ برای بیش از یک نفر وجود دارند. اگر شما امروز به فیلم‌ها نگاه کنید و ما نیز در کنار هم به آن‌ها نگاه کنیم، داستان‌هایی را با یکدیگر تجربه می‌کنیم من معتقدم که بازی‌های داستان‌محور چندنفره دست‌کم گرفته می‌شوند. من فکر می‌کنم که پتانسیل‌های زیادی در این زمینه وجود دارند و من علاقه دارم آن‌ها را کشف کنم.

بازی A Way Out یکی از عناوین موفق در سبک اکشن ماجراجویی با همکاری دو نفره در سال ۲۰۱۸ بود. این عنوان در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را در اینجا مطالعه بفرمایید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید