سرورهای بازی Destiny 2 به‌مدت ۱۲ ساعت از دسترس خارج می‌شوند

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ۶ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

اگر متوجه شدید که سرورهای هر دو نسخه‌ی مجموعه‌ی Destiny خارج از دسترس هستند تعجب نکنید؛ زیرا استودیوی بانجی (Bungie) درحال آماده‌سازی قابلیت ذخیره‌سازی میان‌پلتفرمی است. بنابراین فقط به‌مدت چندساعت زمان دارید تا قبل از این اتفاق از سرورها بهره ببرید. این آماده‌سازی حدود نیمی از ساعات روز را به خود اختصاص می‌دهد.

همچنین سایت Bungie.net و درکل مجموعه‌ی Destiny نیز شامل همین موضوع می‌شوند. درهرصورت شما به‌هیچ عنوان قادر به انجام بازی نخواهیدبود. ذخیره‌سازی میان‌پلتفرمی به بازی‌بازان این اجازه را می‌دهد تا بتوانند ذخیره‌ی بازی خود را بین پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، استیدیا و رایانه‌های شخصی تبادل کنند. یعنی شما می‌توانید صرف‌نظر ازاین‌که در منزل خودتان، یا دوستتان و یا در محل کارتان هستید، بتوانید با هر پلتفرمی پروسه‌ی بازی خود را ازسر بگیرید. گرچه ذخیره‌سازی میان‌پلتفرمی درحال حاضر فقط برای بازی Destiny 2 قابل استفاده است، اما امیدواریم این اتفاق به‌زودی برای بقیه‌ی عناوین نیز رخ دهد.

بانجی همچنین اعلام کرد به‌زودی نسخه‌ی رایگانی به‌نام Destiny 2: New Light که شامل تمام بسته‌های الحاقی سال اول عرضه است، به‌دست بازی‌بازان می‌رسد. بنابراین باوجود قابلیت ذخیره‌سازی میان‌پلتفرمی، تعداد زیادی از کاربران در این بازی کنار هم قرار می‌گیرند. پس اگر مشتاق به تجربه‌ی آن هستید، تامدتی دیگر به‌آن دست خواهیدیافت.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 7٫00 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید