گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بازی Marvel’s Avengers اکثر نقاط کره‌ی زمین را پوشش خواهد داد

اخبار بازی
بازی Marvel’s Avengers اکثر نقاط کره‌ی زمین را پوشش خواهد داد

طی مصاحبه‌ای کارگردان بازی Marvel’s Avengers راجع به مکان‌ها، ساختار جهان و روایت داستانی این بازی صحبت‌های زیادی می‌کند. برای اطلاع از جزئیات بیش‌تر با گیمفا همراه باشید.

همانگونه که می‌دانید برای عنوان در دست توسعه‌ی Marvel’s Avengers هایپ زیادی وجود دارد. با وجود ساختار داستان دنیای آن، هسته‌ی مکانیک‌های گیم‌پلی و مکان‌های موجود در بازی، طرفداران نمی‌توانند از فکر کردن راجع به این که بازی Marvel’s Avengers هنگام انتشار خود شبیه چه چیزی خواهد بود، دست بکشند. بعد از موفقیت‌های تجاری و انتقادی فیلم باشکوه Avengers: Endgame، زمان آن بود تا بازی Marvel’s Avengers پا به عرصه‌ی وجود بگذارد. این بازی ممکن است با خود چیزهایی به همراه داشته باشد که طرفداران، نزدیک به یک دهه است که انتظارش را می‌کشند. طی مصاحبه‌ای کارگردان خلاق کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics)، آقای نوا هیوز (Noah Hughes)، این نکته را آشکار کرد که وقایع بازی Marvel’s Avengers ، تقریبا در تمام نقاط کره‌ی زمین رخ خواهد داد. همانطور که ما در جریان کنفرانس E3 2019 تریلری از گیم پلی بازی را دیدیم، وقایع Marvel’s Avengers درست بعد از رویداد فاجعه آمیز A-Day اتفاق می‌افتد.

آقای هیوز در این باره می‌گوید:

یکی از چیزهایی که راجع به رویداد A-Day دوست داشتیم این بود که این مورد تلقی یک احساس برای انتقام جویان باشد تا رد‌پای خود را در این جهان بسط دهند. هنوز هم بعد از آن فاجعه، این احساس در نهاد انتقام جویان جاری است و آن‌ها را با زمزمه‌ای به سوی خود فرا می‌خواند.

طبق صحبت‌هایی که آقای هیوز در این باره کرد، به نظر می‌رسد که قریحه‌ی انتقام جویان به نجات جهان از مدت‌ها پیش وجود داشته و تیم آن‌ها دفعه‌های متعددی جهان را نجات داده است. بنابراین انتقام جویان در سایر نقاط جهان نیز مستقر می‌شوند و بازی مکان‌های بسیاری را در دسترس قرار می‌دهد که طی روایت داستان، اکثر نقاط کره‌ی زمین را در بر می‌گیرد.

مطابق این شرح مختصر از بازی:

داستان بازی Marvel’s Avengers در رویداد A-Day آغاز می‌شود. جایی که Captain America ،Iron Man ،Hulk ،Black Widow و Thor در حال رونمایی از هلی‌کریر جدید خود، با تکنولوژی‌های نوینی هستند.

بنابراین این نکته به خوبی روشن است که انتقام جویان در سایر نقاط زمین هم حضور داشته باشند. اما سوالی که پیش می‌آید این است که آیا واقعا این چیز خوبی است؟

کارگردان بازی در این باره می‌گوید:

تمام دنیا انتقام جویان را به خاطر آن رویداد فاجعه آمیز سرزنش می‌کند و این مردم را در موقعیتی قرار می‌دهد که فکر می‌کنند قهرمانان باعث به وجود آمدن این مشکلات هستند تا وقتی که خود را در دنیایی می‌بینند که در آن بسیار محتاج انتقام جویان هستند. این آغاز داستان انتقام جویان نیست، بلکه تیم انتقام جویان را در وضعیتی قرار می‌دهد که بازی‌باز مجاب شود تا آن‌ها را گرد‌ هم جمع کند و من فکر می‌کنم که این بخش مهمی از ساختار داستان این بازی را شکل می‌دهد: «جمع شدن تیم در کنار هم.»

به نظر می‌رسد بازی المان‌هایی را به دوش می‌کشد که ما قبلا بعضی از آن‌ها را در فیلم‌های Avengers مشاهده کرده‌ایم:

ما در فیلم Avengers: Endgame فروپاشی نیمی از جهان را در گرد و غبار دیدیم که شامل چند انتقام‌جو نیز می‌شد یا در فیلم Captain America، انتقام جویان را دیدیم که مسئول قرارداد صلح با Sokovia بودند.

دیدن خطوط موازی بین داستان‌های مصور و فیلم‌ها همیشه سرگرم کننده است و همچنین تشکیلاتی که از هر نوعی از فیلم و داستان‌های مصور الهام می‌گیرند.

همچنین آقای هیوز راجع به گستردگی مکان‌های این بازی گفت:

متاسفانه اطلاعات بیش‌تری در این باره نمی‌توانیم با شما به اشتراک بگذاریم. جهان این بازی بسیار بزرگ است و در آن، ما با قهرمان‌ها، دوستان و تبهکارانی رویارو خواهیم شد که در هر دو دسته‌ی شخصیت‌های قابل کنترل و غیر قابل کنترل، وجود خواهند داشت. این بازی مکان‌های بسیار زیادی دارد که اکثر نقاط کره‌ی زمین را پوشش می‌دهد.

بازی Avengers در تاریخ جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۵ ماه می ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان، گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‎شود.

12345678910(8 رای, میانگین آرا 8٫88 از 10 )
Loading...

ADS

نظرات

 1. جز ایران

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 94Thumb up 11Thumb down
 2. Anarchy GoD گفت:

  اوف اگه اینجور باشه پس مدت زمان بازی باید خیلی طولانی باشه. خیلی هم عالی.
  ـــــــــــــــــــــــــــ
  اِتیکا Cry Broken Heart
  R.I.P.

  21Thumb up 1Thumb down
 3. ps5 is coming گفت:

  ایرون من بیاد ایران با موشک نقطه زن می زننش ثورم نمی زنن که دعوا نشه

  29Thumb up 26Thumb down
 4. 2003 Hamid Reza گفت:

  خب اینو میدونیم ایران جزشون نیست.

  7Thumb up 0Thumb down
 5. dj eric گفت:

  چرا همه به ایران گیر دادید من که خودم با آیرون من بر فراز سواحل تایلند پرواز خواهم کرد Grin

  8Thumb up 0Thumb down
 6. Behnam.sbs گفت:

  اینام اسکل کردن همرو….یه بار میگن بازی open world نیست
  یه بارم میگن جهان بازی بقدری بزرگ هست که به تمام نقاط زمین میشه سفر کرد !! Neutral

  3Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت