بازی Harry Potter: Wizards Unite پرداخت‌های درون برنامه‌ای دارد اما همه چیز قابل دست‌یابی است

۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

توسعه‌دهندگان استودیوی نیانتیک (Niantic) ، امروز با انتشار بازی واقعیت افزوده‌ی جدید خود برای گوشی‌های هوشمند که بر اساس سری محبوب Harry Potter ساخته شده است، طرفداران را غافل‌گیر کردند. طی خبر منتشر شده‌ی امروز، سازندگان در مورد پرداخت‌های درون برنامه‌ای و انتظارات بازی‌بازان از این بازی صحبت می‌کنند. برای جزئیات بیش‌تر با گیمفا همراه باشید.

مانند بازی Pokemon GO، بازی Harry Potter: Wizards Unite پرداخت‌های درون برنامه‌ای دارد. این به بازی‌بازان کمک می‌کند تا در طول نبردها به خوبی مبارزه کنند. خانوم مری کیسی (Mary Casey)، مدیر اجرایی بازی‌های Warner Bros سان‌فرانسیسکو، طی مصاحبه‌ای با سایت Eurogamer، در رابطه با پرداخت‌های درون برنامه‌ای موجود در بازی Harry Potter: Wizards Unite  صحبت کرد. این پرداخت‌های درون برنامه‌ای مستقل هستند و خرید آن‌ها به هیچ وجه ضروری نیست. بازی‌بازان برای خرید آن‌ها مختار هستند.

وی در این‌ مورد می‌گوید:

دانلود و بازی‌ کردن Harry Potter: Wizards Unite  کاملا رایگان است. در این بازی تعدادی پرداخت‌های درون برنامه‌ای وجود دارد. ما بسیار تلاش کردیم تا بازی را به گونه‌ای بسازیم که تمام موارد موجود در آن، برای همه‌ی بازی‌بازان قابل دست‌یابی باشد. این بازی برای همه‌ی بازی‌بازان، متعادل سازی شده است.

خانوم کیسی ادامه داد:

اگر بازی‌بازان بخواهند به روند پیشرفت بازی خود تسریع ببخشند، آنگاه مختارند که از این پرداخت‌های درون برنامه‌ای استفاده کنند. بازی عادلانه طراحی شده است. ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که بدون این پرداخت‌ها، به روند بازی شما هیچ آسیبی نخواهد رسید.

علاوه بر این، خانوم کیسی به این نکته اشاره کرد که؛ «همه چیز در بازی قابل دست‌یابی است.»

به این معنی که بازی‌بازان طی انجام بازی، قادر هستند تا هر چیزی را به دست بیاورند یا می‌توانند با خریدهای درون برنامه‌ای مقداری به روند پیشرفت بازی خود، سرعت ببخشند. این آیتم‌ها شامل؛ سم، کلیدها و … می شوند.

بازی واقعیت‌افزوده‌ی Harry Potter: Wizards Unite هم‌اکنون در دسترس سیستم عامل‌های آندروید و IOS قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید