کمپین Marvel’s Avengers حالت چند نفره ندارد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

از بازی‌هایی که در این چند روز اخیر پس از مراسم بزرگ E3 2019، توجه‌ی افراد زیادی را جذب کرده است عنوان Marvel’s Avengers شناخته می‌شود که در حال حاضر توسط شرکت بازی‌سازی اسکوئر انیکس (Square Enix) ساخته و توسعه داده می‌شود. حال به تازگی اخبار و گزارش‌هایی مبنی بر عدم قابلیت تجربه‌ی چند نفره این بازی در بخش کمپین آن در دسترس قرار گرفته است.

رونمایی از بازی Marvel’s Avengers یکی از بزرگ‌ترین رونمایی‌های شرکت بازی‌سازی اسکوئر انیکس در E3 امسال بود و این رونمایی، برای هواداران این بازی بسیار جذاب واقع شد. با اینکه در مراسم E3 امسال، شرکت اسکوئر انیکس به معرفی و رونمایی از این عنوان پرداخت، اما همچنان سوال‌های زیادی در مورد این بازی وجود دارند که بدون جواب مانده‌اند. همان‌طور که در جریان هستید بازی Marvel’s Avengers یک بازی با محوریت همکاری چند نفره است که بی‌شک لحظات بی‌نظیری را برای بازی‌بازان و کاربران ایجاد خواهد کرد.

حال به تازگی استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) اعلام کرده است که بازی‌بازان و کاربران قدر نیستند که بخش کمپین بازی را به صورت چند نفره تجربه کنند. پس اگر قصد داشتید تا داستان این بازی را به همراه یکی از دوستانتان پیش ببرید، متاسافته این امکان برای شما وجود نخواهد داشت. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده به نظر می‌رسد که استودیوی سازنده یک حالت ثانویه‌ای را در بازی تعبیه کند که در آن بخش، بازی‌بازان و کاربران می‌توانند با دوستانشان به صورت چند نفره به تجربه‌ی بازی بپردازند اما هنوز به صورت دقیق مشخص نیست که این حالت چگونه و به چه صورت خواهد بود و باید منتظر ماند تا استودیوی کریستال داینامیکس اطلاعات بیشتری را از بخش چند نفره Marvel’s Avengers در دسترس قرار دهد.

همان‌طور که می‌دانید در بازی Marvel’s Avengers شخصت‌های مختلف و متنوعی وجود دارند که یکی از جذابیت‌های منحصر به فرد این بازی شناخته می‌شوند. لازم به ذکر است که در این راستا، دو بازی‌باز مختلف نمی‌توانند یک قهرمان را به عنوان شخصیت خود انتخاب کنند و اگر این اتفاق نیز بیافتد، باید یکی از طرفین شخصیت خود را تعویض نمایند. بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌ی شخصی و همچنین سرویس گوگل استدیا عرضه می‌شود. همچنین پیش خرید این بازی به کاربران پلی‌اسیتشن ۴ اجازه می‌دهد تا زودتر از سایر کاربران به نسخه‌ی بتا بازی و سایر ویژگی‌های آن دسترسی داشته باشند.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید