به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Dead Cells منتشر شد

۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

سازندگان بازی Dead Cells از عرضه‌ی به‌روزرسانی دیگری برای این عنوان خبر دادند که هم‌اکنون در دسترس قرار گرفته است. این به‌روزرسانی محتویات مختلفی را به بازی اضافه می‌کند که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیاتی در این مورد باشید.

Dead Cells از سری عناوین پرطرفدار و جذاب است که دو سال پیش برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. پس از استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان، شاهد عرضه‌ی آن برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ بودیم. جالب است بدانید که فروش این بازی از مرز دو میلیون نسخه عبور کرده که محبوبیت بالای آن را نشان می‌دهد. گفتنی است که استودیوی موشن تویین (Motion Tween) وظیفه‌ی ساخت بازی مذکور را برعهده داشته است.

به نقل از سازندگان، سیزدهمین به‌روزرسانی بازی Dead Cell هم‌اکنون در اختیار طرفداران قرار گرفته است که از ویژگی‌ها آن می‌توان به دشمن جدیدی به نام Rampager اشاره کرد. این کاراکتر از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و شکست دادن آن کار آسانی نخواهد بود. همچنین شاهد اضافه شدن سلاح‌های جدیدی مانند Giant Killer، Rampart و Heavy Grenade در بازی هستیم. بیش از ۳۰ آیتم جذاب دیگر نیز در این عنوان اعمال شده است که لذت تجربه‌ی آن را دوچندان می‌کند. اگر از دوست‌داران این بازی هستید، به‌روزرسانی جدید آن تحت عنوان Fear the Rampager را هرگز از دست ندهید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید