امکان انتشار بازی Granblue Fantasy Versus برروی سایر پلتفرم‌ها وجود دارد

۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰

سای گیمز (Cy games) امکان انتشار بازی Granblue Fantasy Versus را برروی سایر پلتفرم‌ها را تکذیب نکرده و خواهان جذب هرچه بیشتر مخاطبان به بازی Granblue Fantasy Versus است.

استودیوی سای گیمز با همکاری آرت سیستم ورک (Art System Work) قرار است بازی جدید خود در ژانر رزمی را به نام Granblue Fantasy Versus تا اواخر امسال به صورت انحصاری برروی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ عرضه کند. در طی رویداد E3 2019 وب‌ سایت DualSHOCKERS  با یکی از تهیه کنندگان این بازی به نام آقای تاکایوکی یاسودا (Takayuki Yasuda) از استودیوی سای گیمز ملاقاتی را ترتیب داد تا در مورد پلتفرم‌هایی که امکان دارد پس از پلی استیشن ۴ مقصد این بازی باشند، صحبت کند.

مدتی پیش هنگامی که بازی Granblue Fantasy Versus برای اولین بار معرفی شد، کارگردان آن یعنی آقای تتسویا فوکوهارا (Tetsuya Fukuhara) گفته بود که تیم بازی‌سازی علاقه‌مند است تا در صورت امکان بازی را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه کند. وب‌ سایت DualSHOCKERS از آقای یوسودا سن (Yosuda San) درخواست کرد که اگر تیم بازی‌سازی همچنان به این موضوع پایبند است و قصد عرضه‌ی بازی بر روی پلتفرم نینتندو سوییچ را نیز دارد، مقدمات عرضه‌ی بازی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ را فراهم کند. او در پاسخ گفت:

کنسول‌های دستی رواج زیادی در ژاپن دارند. در ژاپن دسترسی به بازی‌ها و انجام آن‌ها بسیار آسان است و این همان رویایی است که ما درمورد بازی‌های نیازمند سخت‌افزار قوی‌تر داریم. به هرحال مسئله‌ای که مدنظر ماست، آشنایی هر‌ چه بیشتر مخاطبان با عناوین مختلف و لذت بردن از بازی‌کردن آن‌هاست. عرضه‌ی بازی بر روی پلتفرم سوییچ به خود بازی بستگی دارد و ما به خودی خود آن را رد نمی‌کنیم. تصمیمی که ما باید بگیریم این است که کدام پلتفرم بهترین گزینه برای عرضه‌ی یک بازی است.

نظرتان در مورد عرضه‌ی بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی چیست؟

هیچ برنامه‌ی قبلی راجع به این موضوع نداریم و من نمی‌توانم به شما جواب قطعی بدهم. در این لحظه، ذهن من فقط درگیر سوال قبلی شماست و باز هم تاکید می‌کنم که توجه ما معطوف به جذب مخاطبان به عناوین گوناگون و تجربه‌ی بازی خواهد بود.

در حال حاضر به نظر می‌رسد تیم بازی‌سازی تمام تمرکز خود را برروی توسعه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Granblue Fantasy Versus قرار داده است. با توجه به بسیاری از بازی‌های استدیوی آرک سیستم ورک مانند بازی‌های Blazblue Cross Tagbattle و Dragon Ball Fighter Z که برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سوییچ نیز عرضه شده‌اند، حداقل می‌توان امیدوار بود که بازی Granblue Fantasy Versus نیز برروی پلتفرم‌های ذکر شده عرضه شود.

کاری که اکنون باید انجام دهیم این است که منتظر بمانیم و ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. سایر خبرها حاکی از آن است که سای گیمز جهت عرضه‌ی نسخه‌ی مخصوص اروپا و آمریکای این بازی با اکسید گیمز (XSEED games) وارد همکاری شده است.

حدود یک ماه پیش نیز سای گیمز شخصیت Ladiva را به عنوان آخرین شخصیت به فهرست شخصیت‌های بازی افزود. تاریخ رسمی عرضه‌ی بازی تاکنون مشخص نشده است اما قرار است تا اواخر امسال عرضه شود.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید