سونی با وجود غیبت در E3 2019 سومین شرکت محبوب این رویداد شد

۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

همان طور که می‌دانید شرکت سونی (Sony) در مراسم E3 2019 حضور نداشت. با این حال این شرکت سومین ناشر محبوب در این رویداد نام گرفت!

بر اساس گزارشی که در وب سایت Hollywood Reporter منتشر شده، این شرکت بزرگ ژاپنی از نظر محبوبیت در این رویداد بعد از نینتندو و با اختلاف کمی نسبت به مایکروسافت، در رده‌ی سوم قرار گرفت. این قطعا یک موفقیت بزرگ برای سونی است. این شرکت در نوامبر سال ۲۰۱۸ میلادی اعلام کرد که در رویداد E3 2019 حضور نخواهد داشت. با توجه به این که این شرکت محتوای کافی برای ارائه در کنفرانس نداشت، از حضور در این مراسم خودداری کرد. اما این به این معنا نبود که هیچ محتوای جدیدی برای نسخه‌ی پلی استیشن ۴ عناوین Third-Party در این رویداد نمایش داده نشد.

بازی Marvel’s Avengers به همراه محتوای انحصاری برای نسخه‌ی پلی استیشن ۴ نمایش داده شد. همچنین هر دو IP جدید شرکت بتسدا (Bethesda) برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد و نیز بازی Cyberpunk 2077 برای انتشار در  آوریل سال ۲۰۲۰ تاریخ خورد.

به نظر می‌رسد تصمیم سونی در عدم حضور در این رویداد منطقی و قابل قبول بوده است. شما در این مورد چه فکر می‌کنید؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید