گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ایستراگ جدیدی از لباس کلاسیک شخصیت Noob Saibot در Mortal Kombat 11 کشف شد

اخبار بازی
ایستراگ جدیدی از لباس کلاسیک شخصیت Noob Saibot در Mortal Kombat 11 کشف شد

بازی‌بازان عنوان Mortal Kombat 11 در محتوای جدید آن به نام Season of Blood به زودی قادر خواهند بود که با یکدیگر در حالت رتبه‌بندی جدید بازی مبارزه کنند.

آخرین محتوای الحاقی Mortal Kombat 11 شامل ایستراگ‌ها و رازهای جدیدی برای پیدا کردن است. یکی از این ایستراگ‌ها که به تازگی کشف شده، لباس کلاسیک شخصیت Noob Saibot است.

بر اساس اطلاعاتی که توسط کاربری به نام sysusr در انجمن رددیت قرار داده شده، لباس شخصیت Noob حاوی برخی دستورات ورودی است. درحالی که برخی نمی‌دانستند این برای چه چیزی بود، کاربر دیگری به نام pope-killdragon به این اشاره کرده که آن دستورات مربوط به بازی Mortal Kombat 2 بوده است. این کدی است که در صفحه‌ی انتخاب شخصیت‌ها قرار گرفته است تا بازی‌بازان به طور مستقیم با شخصیت  Noob Saibot مبارزه کنند.

نیازی به گفتن نیست که سازنده‌ی بازی یعنی استودیوی ندررلم (NetherRealm Studios)، مقدار زیادی از جزئیات باورنکردنی را در بازی قرار داده و این کاملا با کد مرتبط با Mortal Kombat 2 که در آن لباس کلاسیک شخصیت Noob Saibot قرار دارد، مشخص است.

بازی Mortal Kombat 11 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را در اینجا مطالعه بفرمایید.

12345678910(5 رای, میانگین آرا 6٫40 از 10 )
Loading...

ADS

عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت