جدیدترین بسته‌ی الحاقی Gwent بازی را به منطقه‌ی Novigrad می‌برد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ، تریلر بازی ها ، پلتفرم ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

جدیدترین محتویات اضافه‌ی Gwent، شما را به منطقه‌ی نویگراد (Novigrad) می‌برد و حزب سندیکا (Syndicate) را نیز معرفی می‌کند، همچنین بیش از ۹۰ کارت برای جمع آوری اضافه شده است.

Gwent: The Witcher Card Game اواخر سال پیش منتشر شد و از آن زمان به‌روزرسانی‌های مختلفی نیز برای آن در دسترس قرار گرفته است. استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) از آخرین محتویات اضافه‌ی بازی کارتی خود پرده‌برداری کرد. این محتویات شما را به نویگراد می‌برد تا مرکز فساد این شهر زیبا را کشف کنید.

سندیکا یک حزب قابل بازی کاملا جدید است و بزرگ‌ترین ویژگی محتویات اضافه‌ی نویگراد محسوب می‌شود. شما می‌توانید بیش از ۹۰ کارت جدید از اعماق منطقه‌ی نویگراد جمع‌آوری کنید که از میان آن‌ها ۱۵ کارت‌ مربوط به حزب‌های متقابل است که می‌توانید از آنها به همراه دسته کارت‌های قدیمی خود استفاده کنید، همچنین شما به پنج رهبر جدید دسترسی دارید که مثل همیشه توانایی‌های منحصربفرد خود را دارا هستند.

شایان ذکر است که سندیکا، بنیان جدیدی را به بازی اضافه کرده تا از این پس بتوانید از یک غنیمت جنگی جدید به اسم تاج‌ها (Crowns) بهره‌مند شوید، این ویژگی به شما اجازه‌ی فعال‌سازی کارت‌هایی را می‌دهد که در دستور آنها کلیدواژه‌ی فی (Fee) وجود دارد. برای بدست آوردن تاج‌ها، احتیاج دارید که از کارت‌هایی با کلیدواژه سود (Profit) استفاده کنید، همچنین می‌توانید بر‌‌روی کارت‌های دشمن جایزه قرار داده، سپس با به‌ قتل‌ رساندن آنها تاج‌ها را تصاحب کنید. به نظر می‌رسد که این یک مکانیزم جذاب است که با آن می‌توانید حرکات ترکیبی چشم‌گیری بسازید.

کلیدواژه‌ی جدید دیگری به اسم انباشتن (Hoard) نیز اضافه شده است که امکان دسترسی به قدرتمندترین مهارت‌ها را در این محتویات اضافی می‌دهد، برای بدست آوردن آن‌ها نیاز دارید تا تعداد زیادی از تاج‌ها را ذخیره کنید. شما باید انتخاب کنید که آیا می‌خواهید از مقدار کم ولی مستمر از پاداش‌هایتان استفاده کنید یا می‌خواهید پاداش‌هایتان را ذخیره کرده و بر روی یک ارتقای بزرگ، ریخت و پاش کنید. بنظر می‌رسد که این قابلیت‌ها تصمیمات دشواری را برای بازی‌بازها به ارمغان آورده و طرفداران نیز از آنها خوششان آمده است.

بازی Gwent: The Witcher Card Game هم اکنون برروی پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان در دسترس است. محتویات اضافه‌ی نویگراد قرار است در تاریخ ۷ تیرماه ۱۳۹۸ (۲۸جون سال ۲۰۱۹ میلادی) منتشر شود.

در زیر می‌توانید تریلر بسته‌ی الحاقی نویگراد را تماشا کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(4 رای, میانگین آرا 7٫75 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید