حالت رتبه‌ بندی فصلی به Mortal Kombat 11 اضافه می‌شود

۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

حالت رتبه بندی چیزی بیشتر از مبارزه است و می‌توان آن را یکی از ویژگی‌های ضروری بازی‌های آنلاین برشمرد. اینک نوبت Mortal Kombat 11 است تا وارد عمل شود.

Kombat league امروز با به‌روزرسانی رایگانی به بازی اضافه می‌شود و با افزودن رتبه بندی فصلی، به بازیکنان رقابت هیجان انگیزی ارائه خواهد داد.  هر فصل به مدت چهار هفته به طول می‌انجامد و طی این مدت همانطور که با حریفان به صورت آنلاین مبارزه می‌کنید، قادر خواهید بود تا نه رنک‌های بالاتر صعود کنید. برای هر رنک باز شده، شما پاداش‌های متفاوتی در بازی به دست می‌آورید؛ به مانند آیتم‌های تزئینی. همچنین در این بخش ماموریت‌های روزانه و فصلی در دسترس هستند که می‌توانید آن‌ها را انجام دهید و برخی از آن‌ها جوایزیرا به همراه خواهند داشت.

به محض اتمام هر فصل، فصل جدیدی شروع می‌شود پس شما همیشه این شانس را خواهید داشت که رتبه‌ی خود را بهبود ببخشید. شما می‌توانید تریلر معرفی Kombat league را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p (شصت فریم بر ثانیه)

دانلود با کیفیت ۷۲۰p (شصت فریم بر ثانیه)

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بازی Mortal Kombat 11 هم اکنون در دسترس کنسول‌های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.برای اطلاعات بیشتر شما می‌توانید نقد و بررسی ویدئویی این بازی زیبا را از این نشانی در وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید