تریلر جدید Crash Team Racing Nitro-Fueled اولین محتوای پس از عرضه را نشان می‌دهد

Nintendo Switch ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ، تریلر ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

همان‌طور که می‌دانید، استودیوی بیناکس (Beenox) قصد دارد تا با انتشار رویداد‌هایی فصلی با عنوان Grand Prix، برای مدت‌ها از بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled پشتیبانی کند. این رویداد‌ها در واقع شامل شخصیت‌‌ها، مسیر‌ها و آیتم‌های تزئینی جدید می‌شوند. حال به تازگی تریلر جدیدی از اولین Grand Prix بازی منتشر شده است.

اولین فصل Grand Prix با نام Nitro Tour شناخته می‌شود و قرار است تا شخصیت‌های the trophy girls ،Tawna (که حالا Nitro Squad نامیده می‌شوند) و یک مسیر جدید و اورجینال را به بازی اضافه کند. مسیر Twilight Tour در واقع مشابه مراحل Ancient Egypt و Arabian Town از بازی Crash Bandicoot Warped است.

در طی این ویدئو شما شاهد تمام این محتویات پس از عرضه خواهید بود. البته با توجه به این ویدئو کاملاً واضح است که شخص بازی‌باز با مکانیک‌های این عنوان کاملاً آشنایی ندارد، اما جدای از این موضوع، شخصیت‌ها و مسیر جدید فوق العاده به نظر می‌رسند. در نهایت باید اعلام کنیم که فصل اول Grand Prix در تاریخ چهارشنبه ۱۲ تیر (۳ جولای) به صورت رایگان در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.

بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled در تاریخ ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ (۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید این ویدئو را در ادامه تماشا کنید:
12345678910(4 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید