اطلاعات جدید Xbox720 از سوی سایت Edge

۱۸ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۷:۴۸

بازی های Xbox 720 جهت مبارزه با دزدی دیجیتالی نسخه فیزیکی بازی ها نیاز است تا جهت فعال کردن بازی، کد فعال سازی را به صورت اینترنتی ثبت کنند، این ادعای جدید سایت Edge در مورد کنسول نسل بعد مایکروسافت است.

این سخنانیست که منابع نزدیک گفته اند و البته زمانی که ما آن ها را با چشم خود ببینیم خواهیم پذیرفت ولی تا آن موقع قضاوت با  شماست.

Edge با تیتر” منابع دست اول ما در مورد کنسول نسل بعد مایکروسافت می گویند” اذعان داشت که بازی های Xbox 720 از دیسک های 50GB Blu-Ray استفاده می کنند و جهت فعال سازی نیاز به کد در شبکه XBL دارند و همچنین نیاز است تا همیشه به اینترنت متصل بود.

این یک فرم جدید از تایید هویت است، که به این ترتیب از واگذاری بازی به دیگران جلوگیری خواهد شد و دیگر نمی توان از بازی های دست دوم استفاده کرد. البته نسخه دیجیتالی بازی ها در شبکه Xbox Live در دسترس هستند.

قبلا در ماه اپریل شایعه شده بود کنسول بعدی مایکروسافت از درایور Blue-Ray استفاده می کند، در کریسمس سال آینده عرضه می شود و جهت تایید هویت نیاز است تا همیشه به اینترنت متصل بود.

همچنین طبق این گزارش، PS4 از فناوری استفاده می کند که طبق این فناوری، برچسبی بر روی دیسک قرار می گیرد و پس از اسکن برچسب بازی فعال خواهد شد و فقط از آن دیسک می توان در یک کنسول استفاده کرد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید