بازی Alien: Isolation در سال جاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰
Alien-Isolation

شرکت نینتندو رویداد E3 2019 را به خوبی پشت سر گذاشت و با نمایش بازی‌های بزرگ و کوچک بسیاری و مشخص کردن تاریخ انتشار آن‌ها، رضایت بسیاری از کاربران را جلب کرد. حال اما به نظر می‌رسد که یک بازی بزرگ دیگر نیز در راه کنسول نینتندو سوییچ است که Alien: Isolation نام دارد.

نسخه‌ی ابتدایی بازی سال ۲۰۱۵ میلادی برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳ و رایانه‌های شخصی منتشر شد که با رضایت نسبی منتقدین نیز همراه بود. این عنوان بازی‌باز را در یک سفینه‌ی فضایی و در تلاش برای فرار از دشمن اصلی بازی یعنی “Alien” قرار می‌دهد و تجربه‌ی بسیار لذت‌بخشی را برای طرفداران سبک وحشت و بقا به همراه دارد.

نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Alien: Isolation توسط استودیوی فرال اینتراکتیو (Feral Interactive) ساخته می‌شود. این استودیو سابقه‌ی پورت کردن این بازی برروی پلتفرم‌های لینوکس و مک را در کارنامه‌ی خود دارد. پس می‌توان انتظار بازی با کیفیتی را از سوی این استودیو برروی کنسول دستی شرکت نینتندو داشت.

اخیرا شاهد معرفی بازی  The Witcher 3: Wild Hunt برای کنسول نینتندو سوییچ بودیم. گفته می‌شود که این بازی در بهترین حالت با کیفیت ۷۲۰p برروی این کنسول اجرا خواهد شد. حال باید منتظر اخبار بیشتری در رابطه با عنوان Alien: Isolation بمانیم تا ببینیم که این بازی با چه کیفیت بصری برروی این کنسول اجرا می‌شود.

بازی Alien: Isolation قرار است در سال جاری میلادی (۲۰۱۹) برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Hamid گفت:

    نه بابا خیلی بازی های خوبی داره براش منتشر میشه.بعیدم نیست یه کنسوله که سیستم ضعیفی داره ولی بشدت طرفدار زیاد داره.
    از the witcher 3 و alien و doom و the elder scrolls v و دیگر elder ها و fifa و … همه برا نینتندو میان.

    0
    0