اطلاعات جدیدی از گیم‌پلی و مبارزات Bleeding Edge منتشر شد

۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

کارگردان نوآوری استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory)، خانم رانی تاکر (Rahni Tucker)، در جریان کنفرانس شرکت مایکروسافت در مراسم E3 امسال برروی صحنه رفت و از بازی جدید این استودیو یعنی Bleeding Edge رونمایی کرد. پس از پایان این کنفرانس، خانم تاکر در Inside Xbox نیز حضور پیدا کرده و اطلاعات بیشتری از این بازی اکشن و چندنفره را در اختیار هواداران قرار داده است.

در جریان این مصاحبه، خانم تاکر تایید کرد که انتخاب درست یک شخصیت مناسب در هر مسابقه از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. هر یک از این شخصیت‌ها در سه دسته‌ی کلی Heavy، Assassin و Support تقسیم می‌شوند. البته با هدف افزایش تنوع در بخش مبارزات، شخصیت‌های حاضر در این بازی به دو دسته‌ی کلی Range و Melee نیز تقسیم می‌شوند.

البته انتخاب یک شخصیت مشابه، به معنی یک تجربه‌ی یکسان برای همه نخواهد بود. هر یک از شخصیت‌ها در بازی Bleeding Edge به سه ماد مختلف دسترسی خواهند داشت. در زمان انتشار بازی، ۳ ماد پیش‌فرض برای هر شخصیت در دسترس کاربران قرار می‌گیرد که با گذشت زمان، شما می‌توانید مادهای بیشتری را آزاد کنید. به گفته‌ی خانم تاکر، این مادها شخصیت شما را قوی‌تر نمی‌کند و تنها گزینه‌های بیشتری در مقابل شما قرار می‌دهد.

در جریان این مصاحبه، خانم تاکر از شخصیت Daemon به عنوان مثال استفاده کردند. مادهای پیش‌فرض این شخصیت میزان سلامتی، میزان آسیب سلاح کاتانا و برد Shurikenهای او را افزایش می‌دهند. یکی از توانایی‌های این شخصیت به شما اجازه می‌دهد وارد حالت Stealth شوید. پس اگر دوست داشته باشید بیش از هر چیز از این توانایی شخصیت Daemon استفاده کنید، مادهایی با هدف افزایش قدرت این توانایی در بازی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

این سیستم امکان اجرای تکنیک‌ها و استراتژی‌های تیمی را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگرچه امکان هماهنگی با بازی‌بازان غریبه کمی غیرممکن به نظر می‌رسد ولی یک تیم از پیش تشکیل شده احتمالا می‌توانند تیم رقیب را به راحتی در هم بکوبد.

نسخه‌ی آلفای این بازی ۶ تیر ماه امسال (۲۷ ژوئن سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت. استودیوی نینجا تئوری قصد دارد با هدف جمع‌آوری بازخوردهای بازی‌بازان، این عنوان را به صورت هفتگی آزمایش کند. شما می‌توانید ویدئوی مربوط به مصاحبه‌ی خانم تاکر را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P و نرخ فریم ۶۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید