آمار جدیدی از تعداد بازی‌بازان Sea of Thieves منتشر شد

PC، Xbox One، اخبار بازی ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

سازندگان بازی جذاب و پرطرفدار Sea of Thieves به تازگی آمار جدیدی از تعداد بازی‌بازان این عنوان را منتشر کردند که می‌تواند در نوع خود جالب باشد. اگر از دوست‌داران این بازی هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

Sea of Thieves از سری بازی‌های به سبک ماجراجویی و اکشن است که حدود دو سال پیش برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت و خیلی زود به محبوبیت بالایی دست پیدا کرد. از دلایل استقبال بالای بازی‌بازان می‌توان به عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوع برای آن اشاره کرد. گفتنی است که استودیوی ریر (Rare) وظیفه‌ی ساخت این بازی را برعهده داشته است.

اخیرا یک به‌روزرسانی به مناسبت یک ساله شدن این عنوان در دسترس قرار گرفته است که ویژگی‌هایی مانند حالت داستانی جدید و ماهیگیری را به بازی اضافه می‌کند. همچنین برخی مشکلات و باگ‌های آن نیز رفع شده است تا تجربه‌ی بازی بهتر از قبل باشد. جزئیات بیشتر در این خصوص را می‌توانید از طریق این صفحه مشاهده کنید. جالب است بدانید که از زمان عرضه‌ی این به‌روزرسانی تاکنون، بیش از دو میلیون بازی‌باز به بازی اضافه شده است. این آمار، موفقیت سازندگان در ساخت به‌روزرسانی‌ها را نشان می‌دهد. بازی Sea of Thieves هم‌اکنون بیش از ۸٫۴ میلیون بازی‌باز در سراسر جهان دارد. به نقل از تیم سازنده، در آینده آیتم‌ها و حالت‌های بیشتری هم به بازی مذکور اضافه خواهد شد.

12345678910(5 رای, میانگین آرا 8٫20 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

F1
F2
F3