فراخوان طرح مشارکت استریمرها در «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران»

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای نخستین‌بار جهت حمایت و جلب مشارکت استریمرهای فعال، طرحی را با همکاری مجموعه آپارات گیم تدوین کرده است. براساس این طرح، استریمرها می‌توانند با بهره‌گیری از حمایت هواداران خود و تشویق آن‌ها به حضور در مسابقات «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران» نسبت به میزان مشارکت هواداران‌شان در مبلغ فروش سهیم شوند.

استریم کردن بازی‌ها مفهومی است که به پخش ‌زنده بازی‌های ویدیویی عموما در بستر اینترنت اطلاق می‌شود و افرادی که بازی‌کردن خود را به این شکل ‌پخش می‌کنند به عنوان استریمر شناخته می‌شوند.

طبق شرایط تعیین‌شده برای طرح مذکور،‌ استریمری که از طریق کد تخفیف منحصر به فرد خود حداقل ۱۰۰ تا ۲۰۰ شرکت‌کننده در مسابقات ثبت‌نام کنند ۵ درصد از قیمت هر بلیت و هر استریمر که بیش از ۲۰۰ شرکت‌کننده از طریق کد تخفیفش در مسابقات ثبت‌نام کنند ۱۰ درصد قیمت هر بلیت را دریافت خواهد کرد.

گفتنی است کدهای تخفیف به پیشنهاد هر استریمر در فرمی که باید برای شرکت در این طرح تکمیل شود، مشخص خواهد شد و پس از تایید نهایی در اختیار استریمرها قرار می‌گیرد. استریمرها نیز این کدها را در اختیار هواداران خود قرار می‌دهند تا از طریق این کدهای تخفیف در مسابقات «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران» ثبت‌نام کنند. هر کد تخفیف باعث اعمال ۵ درصد تخفیف در خرید بلیت مسابقات خواهد شد.

در نهایت و در مراسم فینال مسابقات، از استریمری که بیشترین مشارکت را داشته باشد، به‌عنوان تاثیرگذارین استریمر سال تقدیر بعمل خواهد آمد.

استریمرها می‌توانند تا پایان روز سه‌شنبه ۲۸ خردادماه با تکمیل فرم در صفحه https://www.ircg.ir/fa/form/46 درخواست خود را برای مشارکت در این طرح ارسال کنند.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 4٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • AndroMedia گفت:

  به جای این کارا ، یکی بره به اینا بگه پینگ تایم بازی های آنلاین رو درست کنن . پینگ عراق جنگ زده که زیرساختش هم نابود شده تو رینبو ، بتلفیلد اینا از ۵۵ بالاتر نمیره ، تو ایران هم بهترین پینگی که میشه گرفت با هزار دردسر ۸۰ هست که از پنجاه نفر یکی میتونه بگیره میانگین پینگ ایران ۱۴۰ هست که دیگه حرفی ندارم . گیمفا یه نامه گذاری چیزی به این وزارت ارتباطاته چیه بکن تا به وضع پینگ تایم ها رسیدگی بشه چه وعضشه . تا اینا هستن مردم نمی تونن از اینترنت لذت ببرن . تمام

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 33Thumb up 0Thumb down
  • Nemo گفت:

   بستگی به نتی که میگیری داره
   خودم شخصا تو فورتنایت پینگ ۷۰ تا ۸۰ دارم
   به سرویس نتت زنگ بزن بگو بزاره رو حالت گیمینگ اوکی بشه !

   1Thumb up 19Thumb down
   • AndroMedia گفت:

    دوست عزیز خوب شد که گفتی … مثل اینکه شما نفهمیدی من چی گفتم . کامنتمو دوباره بخون

    12Thumb up 0Thumb down
   • Noob_Hunter گفت:

    چی میگی داداش فک کردی ما از پشت کوه اومدیم؟ تک تک ما ها اینکارا رو کردیم بنده زنگ میزنم به پشتیبانی های وب اولا که کلا اصن سرویس گیمینگ ندارن دوما اینکه یارو میاد به من میگه مشکل از خودتون و سرور های بازیتونه آدم چی بگه به این شخص؟ آدم به کی دردشو بگه کل روز مجبورم بشینم بازی های آفلاین بازی کنم به خاطر اینترنتی که دارم بعد شما میگی برو زنگ بزن بگو واست حال گیمینگ بزاره؟ زرنگ کی بودی تو

    5Thumb up 0Thumb down
 • devilgodes گفت:

  دره این بنیاد رو گل بگیرین بره

  23Thumb up 0Thumb down