E3 2019 | از سری دوم کنترلر Xbox Elite Wireless رونمایی شد + تریلر

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۹

شرکت ماکروسافت در طی کنفرانس خود در رویداد E3 2019 از دومین سری کنترلر Xbox Elite Wireless رونمایی کرد و توضیحات مختصری نیز در رابطه با آن ارائه کرد.

سری جدید کنترلرهای Xbox Elite Wireless دارای قابلیت‌های جدید بسیاری است. از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به آنالوگ جدید و اعضای قابل‌تعویض این کنترلر اشاره کرد. باتری آن نیز بیش از ۴۰ ساعت دوام آورده که برای بسیاری از بازی‌بازان فوق‌العاده خواهد بود. همچنین قابلیت‌های شخصی سازی جدیدی نیز از طریق برنامه‌ی Xbox Accessories برروی کنسول اکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ برای این کنترلر در نظر گرفته شده است.

باید اشاره کنم که عمر باتری و مدت زمان قابل استفاده بودن آن به عوامل مختلفی بستگی دارد که حتی اگر دچار تغییراتی شود، باز هم زمانی نزدیک به ۴۰ ساعت را ثبت می‌کند که می‌تواند عملکردی فوق‌العاده برای یک کنترلر باشد.

چند ماه پیش، تعدای پرونده‌ی ثبت اختراع از سوی شرکت ماکروسافت یافت شده بود که احتمالا مربوط به نوع طراحی و نظر کاربران نسبت به سری اول کنترلر Xbox Elite Wireless بوده است و تغییراتی که در سری دوم آن حاصل شده‌اند، نشئت گرفته از آن پرونده‌ها هستند.

همان‌طور که گفته شد، اعضای قابل‌تعویضی در این کنترلر گنجانده شده است تا هر فردی با هر محدودیتی بتواند بهترین تجربه را از این کنترلر داشته باشد. نحوه‌ی بسته‌بندی این کنترلر نیز به گونه‌ای طراحی شده است تا افراد مختلف در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی دومین سری از کنترلر‌های Xbox Elite Wireless را مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید