E3 2019 | پوشش زنده‌ی کنفرانس دیوالور دیجیتال [به اتمام رسید]

۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۷

کنفرانس شرکت دیوالور دیجیتال به عنوان سومین کنفرانس E3 2019 بامداد فردا (دوشنبه) آغاز می‌شود. متاسفانه دیوالور دیجیتال در رابطه با برنامه‌های خود برای حضور در این رویداد اطلاعات زیادی به اشتراک نگذاشته است و باید دید که این شرکت چه برنامه‌هایی را تدارک دیده است.

دیوالور دیجیتال (Dvolver Digital) سال گذشته نیز در رویداد E3 2018 حضور داشت و از بازی‌هایی نظیر My Friend Pedro ،‌SCUM و از مهم‌تر Metal Wolf Chaos XD را معرفی کرد. البته معمولا کنفرانس‌های این شرکت در E3 2019 کمی عجیب است. کنفرانس شرکت دیوالور دیجیتال به عنوان سومین کنفرانس E3 2019 راس ساعت ۶:۳۰ دقیقه‌ی بامداد فردا (دوشنبه) آغاز می‌شود.

پوشش زنده یا لایو بلاگ و تماشای کنفرانس دیوالور دیجیتال به صورت زنده

در انتهای مطلب شما ‌می‌توانید از طریق پلیر سایت توییچ، نمایش را به صورت زنده تماشا کنید. جدا از این گزینه، گیمفا پوشش زنده‌ی کنفرانس‌ها را نیز در قالب لایو بلاگ خواهد داشت که با آغاز رویداد شروع خواهد شد.

چه بازی‌هایی نمایش داده می‌شوند؟

همان طور که اشاره کردیم، معمولا کنفرانس‌های این شرکت در E3  کمی عجیب است و همین موضوع سبب شده تا کنفرانس‌های این شرکت بسیار هیجان انگیز باشد. حال مشخص نیست که در کنفرانس امسال علاوه بر اتفاقات عجیبی به مانند خون‌ریزی و مرگ یک نفر شاهد چه برنامه‌هایی خواهیم بود اما در هر صورت انتظار می‌رود این شرکت به نمایش بازی‌هایی به مانند Principle 2 یا Eitr بپردازد.

شما می‌توانید به محض آغاز کنفرانس دیوالور دیجیتال آن را به‌صورت زنده مشاهده کنید:

لایو بلاگ

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید