Marvel’s Avengers برروی سرویس گوگل استیدیا عرضه می‌شود

۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

براساس اطلاعات جدید منتشر شده پیش از آغاز مراسم شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) در کنفرانس E3 امسال، به نظر می‌رسد بازی Marvel’s Avengers در کنار کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی، برای سرویس جدید شرکت گوگل یعنی استیدیا (Google Stadia) نیز عرضه می‌شود.

شرکت گوگل موفق شده است حمایت توسعه دهندگان و ناشرین مختلفی را به سمت سرویس استریم بازی‌های خود یعنی استیدیا جذب کند و این وضعیت تا جایی پیش رفته است که حتی شاهد تایید شدن پروژه‌هایی که هنوز رسما رونمایی نشده‌اند نیز برای این سرویس هستیم. براساس تبلیغات انجام شده در مرکز گردهمایی شهر لوس آنجلس و در محل برگزاری مراسم E3، بازی Marvel’s Avengers در کنار پلتفرم‌ رایانه‎های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان، در دسترس مشترکین سرویس گوگل استیدیا نیز قرار خواهد گرفت.

این اطلاعات توسط حاضرین در مراسم به اشتراک گذاشته شده است. این افراد تصاویری از تبلیغات شرکت اسکوئر انیکس در محیط این نمایشگاه را به اشتراک گذاشته‌اند که در این تصاویر، لوگوی سرویس گوگل استیدیا به عنوان یکی از پلتفرم‌های مقصد بازی Marvel’s Avengers به خوبی دیده می‌شود.

با توجه به اطلاعات بسیار کمی که تا به این لحظه از بازی Marvel’s Avengers منتشر شده است، مشخص شدن پلتفرم‌های مقصد این عنوان، آن هم از طریق یک پوستر تبلیغاتی کمی عجیب به نظر می‌رسد. با این حال، این خبری بسیار خوشحال کننده، به خصوص برای کسانی است که اشتراک سرویس گوگل استیدیا را از همین حالا پیش‌خرید کرده بودند.

یکی از نکات جالب بنرهای تبلیغاتی این بازی، غایب بودن نام کنسول هیبریدی شرکت نینتندو است. اگرچه این موضوع آن‌قدر عجیب و غیرمنتظره نیست ولی به هر حال، عدم انتشار بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ بسیاری از کاربرانی که منتظر تجربه‌ی این عنوان برروی کنسول خود بودند را ناامید خواهد کرد. البته این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که این تنها یک بنر تبلیغاتی بوده و پلتفرم‌های مقصد بازی هنوز رسما معرفی نشده‌اند. پس این احتمال نیز وجود دارد که شاهد لیستی متفاوت از پلتفرم‌های مقصد این بازی در جریان مراسم شرکت اسکوئر انیکس باشیم.

بد نیست به این نکته نیز اشاره کنیم که این اولین بازی شرکت اسکوئر انیکس است که عرضه‌ی آن برروی سرویس گوگل استیدیا تایید می‌شود. شرکت‌های بزرگ زیادی مانند یوبی‌سافت (UbiSoft)، باندای نامکو (Bandai Namco)، بانجی (Bungie)، بتسدا (Bethesda) و توکی (۲K)، پیش از این حمایت خود از این سرویس را اعلام کرده بودند. حالا باید منتظر ماند و دید آیا عناوین انحصاری ساخته شده توسط شرکت اسکوئر انیکس نیز موفق به راه‌یابی به این سرویس می‌شوند یا خیر. به طور حتم، تجربه‌ی بازی‌های مورد انتظار و موفقی همچون Final Fantasy 7 و یا Kingdom Hearts III از طریق این سرویس خالی از لطف نخواهد بود.

بازی Marvel’s Avengers به صورت رسمی در جریان مراسم شرکت اسکوئر انیکس در نمایشگاه E3 امسال معرفی خواهد شد. این مراسم راس ساعت پنج و نیم صبح روز سه‌شنبه، ۲۱ خرداد ماه برگزار خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید