تاریخ انتشار بازی Gears 5 مشخص شد

۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

کنفرانس مایکروسافت امشب آغاز خواهد شد اما اگر از بازی‌بازانی باشید که در محل برگزاری کنفرانس حضور دارد، حتما متوجه بنر بزرگی که در این مکان نصب است شده‌اید. این بنر بزرگ به بازی‌ Gears 5 اختصاص دارد و تاریخ انتشار آن را مشخص می‌کند.

کمتر از ۱۵ ساعت دیگر به آغاز کنفرانس شرکت مایکروسافت باقی مانده است. با توجه به رویداد هیجان انگیز و غافل‌گیر کننده‌ای که مایکروسافت در سال گذشته رقم زد، بازی‌بازان امسال نیز به شدت منتظر آغاز این کنفرانس هستند تا ببینند مایکروسافت امسال چه سوپرایزهایی را در نظر گرفته است.

‌‌Gears 5 یکی از بازی‌های محبوب و مورد انتظار کنسول اکس باکس وان است که انتظار داریم طی این رویداد اطلاعات و جزئات بیشتری از این بازی به دست آوریم. اما شاید برای این موضوع نباید تا آغاز کنفرانس صبر کنیم. به تازگی و در بیرون از محل برگزاری کنفرانس E3 2019، بنر بزرگی از بازی Gears 5 نصب شده است که تاریخ انتشار این بازی را مشخص می‌کند. شما می‌توانید تصویر بنر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

بنر بازی Gears 5 تنها به این نکته اشاره دارد که بازی در پاییز امسال عرضه خواهد شد اما متاسفانه تا به این لحظه از تاریخ انتشار دقیق آن اطلاعی در دست نییت. مطمئنا طی رویداد E3 2019 از تاریخ انتشار دقیق و جزئیات بازی Gears 5، اطلاعات کاملی به دست خواهیم آورد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید