E3 2019 | جزئیات جدیدی از گیم‌پلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر شد

۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۴

بالاخره رویداد E3 2019 فرا رسید و شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) نیز در جریان EA Play 2019، اولین تریلر گیم‌پلی بازی موردانتظار Star Wars Jedi: Fallen Order را به همراه جزئیات بیشتری از آن منتشر نمود.

پس از تریلر ۱۵ دقیقه‌ای هیجان‌انگیزی که در جریان EA Play 2019 به نمایش عموم درآمد، مسئولان ارشد استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) یعنی وینس زمپلا (Vince Zampella) و استیگ ازموسن (Stig Asmussen) جرئیات بیشتری را از این بازی به اشتراک گذاشتند. در چندین بخش از این ویدئو، شاهد مبارزه‌ی شخصیت اصلی بازی یعنی کل کستیس (Cal Kestis) با دشمنانش بودیم و کارایی‌های مختلفی را از شمشیر نوری (Lightsaber) او دیدیم.

طبق گفته‌های آقای ازموسن، بازی‌بازان پس از تجربه‌ی مبارزه در این عنوان، نسبت به آن احساس رضایت خواهند داشت. البته آن‌ها در این قسمت باید با برنامه جلو روند و از قابلیت‌های مختلفی هم در بخش دفاع و هم در بخش حمله در هنگام مبارزه استفاده کنند.

قابلیت‌های “Force” نیز باری دیگر به Star Wars Jedi: Fallen Order بازگشته‌اند و در جابجا کردن اشخاص و یا اشیا مورد نظر کاربرد دارند. البته یک قابلیت جدید نیز که برای اولین بار در این عنوان مشاهده شده است، “Force Slow” نام دارد که در صورت استفاده، زمان را به شکل قابل توجهی آهسته می‌کند.

دشمنان قدیمی و محبوب سری فیلم‌های “Star Wars” نیز در این بازی جدید دیده می‌شوند که از انواع آن‌ها می‌توان “Stormtroopers” و “Scout Troopers” را نام برد. همچنین یک دشمن جدید نیز که برای از بین بردن جدای‌ (Jedi) در نظر گرفته شده است، “Purge Troopers” نام دارد که برای اولین بار در این بازی استفاده شده است.

در تریلر جدید Star Wars Jedi: Fallen Order، یک ربات کوچک نیز وجود دارد که “BD-1” نام دارد و همیشه شخصیت اصلی بازی را همراهی می‌کند. نام او به‌ گونه‌‌ای از ربات‌های غول‌پیکر بازی Titanfall 2 الهام گرفته شده است. از قابلیت‌های این ربات، می‌توان به توانایی او در بررسی محیط و یافتن سرنخ‌های لازم و کمک به بهبود سلامتی شخصیت اصلی بازی اشاره کرد.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ جمعه ۲۴ آبان ماه سال جاری (۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید