Bleeding Edge، ساخته‌ی جدید استودیوی نینجا تئوری، لو رفت

۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۵

استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory)، خالق بازی‌های موفق و تحسین‌ شده‌ای مانند Heavenly Sword، Enslaved: Odyssey to the West، DmC: Devil May Cry و Hellblade: Senua’s Sacrifice یکی از خریدهای بزرگ شرکت مایکروسافت بود. این استودیو برروی یک بازی جدید کار می‌کرد که حالا پیش از معرفی رسمی در جریان کنفرانس شرکت مایکروسافت در مراسم E3 امسال لو رفته است. اگر انتظار یک بازی اکشن و تک‌نفره، مشابه ساخته‌های گذشته این استودیو را داشتید، بهتر است خود را آماده کنید؛ چراکه قرار است به شدت غافل‌گیر شوید.

بازی جدید استودیوی نینجا تئوری که ظاهرا در یک دنیای فانتزی و تخیلی جریان دارد، Bleeding Edge نام داشته و یک عنوان چندنفره و آنلاین است. در این بازی، بازی‌بازان در قالب تیم‌های چهار نفره به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. براساس ویدئوی منتشر شده، به نظر می‌رسد همانند بازی‌هایی مانند Overwatch، هر یک از شخصیت‌های ساخته‌ی جدید استودیوی نینجا تئوری، توانایی‌ها و ظاهری کاملا متفاوت دارند.

استودیوی نینجا تئوری در گذشته توانایی خود در ساخت بازی‌های اکشن را به همگان ثابت کرده بود. حالا باید منتظر ماند و دید آیا آن‌ها می‌توانند از چالش ساخت یک بازی آنلاین و چندنفره‌ی باکیفیت نیز سربلند بیرون آیند یا خیر. نسخه‌ی آلفای بازی در تاریخ ۶ تیر ماه (۲۷ ژوئن) در دسترس قرار می‌گیرد. دامنه‌ی مروبط به این بازی ثبت شده است ولی صفحه‌ی مربوط به این وب‌سایت هنوز در دسترس نیست. باید منتظر رونمایی رسمی این بازی و انتشار اطلاعات بیشتر از آن در جریان مراسم شرکت مایکروسافت در مراسم E3 امسال باشیم.

ویدئوی لو رفته از این بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید