گزارش: نسخه‌ی جدیدی از سری Splinter Cell در دست توسعه نیست

۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵

به گزارش جیسون شرایر، سردبیر وب‌سایت Kotaku، نسخه‌ی جدیدی از سری محبوب Splinter Cell در دست توسعه نیست و این طور به نظر می‌رسد که یوبی‌سافت فعلا برنامه‌ای برای ساخت نسخه‌ی جدیدی از این سری ندارد.

این روزها که به رویداد بزرگ E3 2019 نزدیک می‌شویم، بار دیگر شایعات پیرامون معرفی نسخه‌ی جدید سری Splinter Cell قوت گرفته است. به تازگی جیسون شرایر، سردبیر وب‌سایت Kotaku، از موضوعی خبر می‌دهد که شاید بسیاری از بازی‌بازان و طرفداران سری Splinter Cell را ناامید کند. به گفته‌ی جیسون شرایر و به نقل از منابع آگاه، نسخه‌ی جدیدی از سری محبوب Splinter Cell در دست توسعه نیست و این طور به نظر می‌رسد که یوبی‌سافت شاید هیچ‌وقت نسخه‌ی جدیدی از این سری را نسازد. البته جیسون شرایر به این موضوع اشاره می‌کند که ممکن است این بار نیز پروژه‌ای در ارتباط با سری Splinter Cell توسط یوبی‌سافت در مراحل پیش تولید قرار داشته باشد اما منابع آقای شرایر در این مورد اطلاعاتی ندارند.

من از افراد زیادی در این رابطه سوال کردم زیرا هرکسی می‌خواهد بداند که آیا نسخه‌ی جدیدی از سری Splinter Cell عرضه خواهد شد یا خیر. تمام کسانی که من با آن‌ها صحبت کردم به این موضوع پاسخ منفی داده و گفتند که هیچ نسخه‌ای از سری Splinter Cell در دست توسعه نیست.

مدت‌هاست که بازی‌بازان هر ساله چشم انتظار آغاز کنفرانس E3  هستند تا در نهایت یوبی‌سافت از نسخه‌ی جدیید سری محبوشان رونمایی کند؛ از سری Splinter Cell صحبت می‌کنیم. یکی از دلایلی که یوبی‌سافت نسخه‌ی جدید این سری را معرفی نمی کند شاید این باشد که طی سال‌های گذشته، این شرکت در حال توسعه‌ی پروژه‌های متعددی از این مجموعه بوده است، منتهی تمامی آن‌ها در مرحله پیش تولید، لغو شده‌اند.

ماه گذشته  اطلاعات فاش شده از وب‌سایت Game Stop، به این موضوع اشاره داشتند که نسخه‌ی جدید از سری Splinter Cell در دست ساخت قرار دارد و به زودی رونمایی خواهد شد. شاید اطلاعات مورد نظر درست باشند اما با توجه به گفته‌های آقای شرایر به نظر می‌رسد این بار نیز قضیه تکرار شده باشد؛ نسخه‌‌ای از سری Splinter Cell یوبی‌ساقت در مرحله‌ی پیش تولید قرار داشت و این شرکت بار دیگر آن را لغو کرده است.

در هر صورت تمام موارد یاد شده را باید فعلا در حد شایعه بدانیم. رویداد E3 2019 نزدیک است و هیچ‌کس نمی‌داند شاید یوبی‌سافت سرانجام به شایعات پایان داده و از نسخه‌ی جدید سری Splinter Cell رونمایی کند.

نظر شما در این خصوص و دیدگاه شما نسبت به عدم ساخت نسخه‌ی جدیدی از سری Splinter Cell چیست؟ نظرات خود در این رابطه را با مابه اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید