تاریخ انتشار بازی My Friend Pedro مشخص شد

Nintendo Switch ، PC ، اخبار بازی ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

سازندگان بازی جالب My Friend Pedro که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بودند، تاریخ دقیق انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ را مشخص کردند. جزئیات بیشتر در این خصوص را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

My Friend Pedro از سری عناوین دوبعدی و پلتفرمر است که همانند سایر بازی‌های به این سبک شما باید با کنترل شخصیتی دوست‌داشتنی، از موانع و دشمنان عبور کرده و مراحل را یکی پس از دیگری طی کنید. در این بازی قابلیت کنترل زمان برای بازی‌بازان فراهم شده است که آن را می‌توان نکته‌ای جالب و مثبت دانست. اگر شما هم از دوست‌داران عناوین به این سبک هستید، My Friend Pedro را هرگز از دست ندهید. گفتنی است که دو استودیوی ددتوست اینترتینمنت (Deadtoast Entertaiment) و دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این عنوان را برعهده دارند.

به نقل از سازندگان، My Friend Pedro در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ (۲۰ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) برروی پلتفرم‌های نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. بنابراین دارندگان این پلتفرم‌ها مدت زیادی برای تجربه‌ی عنوان ذکر شده انتظار نخواهند کشید. تیم سازنده‌ اعلام کرده که ممکن است پس از عرضه‌ی بازی، به‌روزرسانی‌هایی نیز برای آن در دسترس قرار گیرد. در پایان می‌توانید تریلری از این عنوان جذاب را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید