تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی BioMutant منتشر شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ، تریلر بازی ها ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

به تازگی یک ویدئوی ۳۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی BioMutant منتشر شده است. در این ویدئو بخش‌های مختلفی از گیم‌پلی این عنوان جهان باز نمایش داده شده است. ناشر بازی BioMutant شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) و سازنده‌ی آن استودیوی اکسپریمنت ۱۰۱ (Experiment 101) هستند.

BioMutant یک بازی جهان باز آخرالزمانی نقش‌آفرینی است. این بازی دارای یک سیستم مبارزه‌ای منحصر به فرد همراه با هنرهای رزمی است که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد توانایی‌های مبارزات با سلاح سرد و تیراندازی را باهم ترکیب کنند.

سیستم مبارزه با سبک هنرهای رزمی، بیشترین آزادی عمل و حرکت را هنگامی که قدرت‌ها و توانایی‌های شخصی اصلی را ترکیب می‌کنید، به شما می‌دهد. بازی‌بازان می‌توانند ساختار ژنتیکی خود را ثبت کنند تا نحوه‌ی دید و بازی کردن خود را تغییر دهند. همچنین بازی‌بازان در طراحی و انتخاب شخصیت خود آزادی عمل کامل دارند. نه‌تنها در انتخاب سلاح‌های ساخته شده توسط خود بلکه در انتخاب نوع لباس و لوازم نیز این آزادی عمل را خواهند داشت.

Biomutant در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۱۹ برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید ویدئوی گیم‌پلی بازی را در زیر مشاهده بفرمایید.

 

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(6 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید