بازی Metro Exodus به‌زودی در فروشگاه مایکروسافت و استیم

۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

عنوان Metro Exodus از اولین بازی هایی است که به طور انحصاری در فروشگاه اپیک گیمز برای رایانه های شخصی قرار گرفت.در ابتدا این بازی در استیم برای پیش خرید موجود شد اما کمی بعد این عنوان از صفحه‌ی استیم حذف و در فروشگاه اپیک گیمز به صورت انحصاری موجود گردید. خبر مهمی که می‌توانیم به آن اشاره کنیم این است که با گذشت چند ماه از انتشار Metro Exodus استودیوی سازنده تصمیم دارد تا این بازی را در بهمن ماه ( فوریه سال ۲۰۲۰) در استیم و در تاریخ ۱۹ خرداد ماه (۹ ژوئن) در فروشگاه مایکروسافت قرار دهد.

زمانبندی مشخص شده بسیار جالب به نظر می‌رسد. مایکروسافت چندی پیش تایید کرد که سرویس اشتراک ایکس‌باکس گیم پس برای رایانه‌های شخصی هم قابل استفاده می‌شود. تاریخ انتشار عنوان مذکور در فروشگاه مایکروسافت با تاریخ کنفرانس این شرکت در E3 مصادف است. متاسفانه هنوز نمی‌‎دانیم که دقیقا چه زمانی سرویس گیم‌پس برای رایانه های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد اما انتظار جهشی بزرگ صرفا بابت Metro Exodus را نمی‌توانیم برای این سرویس داشته باشیم.

در هر صورت به زودی اطلاعات و جزئیات بیشتری از این سرویس را در رویداد E3 مشاهده خواهیم کرد.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با انتشار این بازی در دو فروشگاه مذکور چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید