عنوان Back 4 Blood نمایشی در E3 2019 نخواهد داشت

۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

ساخنه‌ی جدید استودیوی ترتل راک (Turtle Rock)، توسعه دهنده‌ی بازی Left 4 Dead، که به نوعی جانشینی برای این عنوان نیز هست، در نمایشگاه E3 2019 حضور نخواهد داشت.

با توجه به اینکه روز به روز به تاریخ شروع E3 امسال نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم، بسیاری از افراد مشتاق برای این نمایشگاه از سرتاسر دنیا چشم به معرفی عناوین بزرگ و مورد انتظار در دنیای بازی دوخته‌اند. اگرچه با وجود این حجم از اشتیاق بازهم بسیاری از پروژه‌های بازی‌سازی کوچک و بزرگ ممکن است قادر نباشند خود را برای حضور در این مراسم و قرار گرفتن در کانون توجه آماده کنند. طبق آخرین اخبار ساخته‌ی جدید استودیوی ترتل راک نیز جز این دسته از بازی‌هاست. بازی Back 4 Blood که در سبک تیراندازی بوده و از قابلیت Co-Op پشتیبانی می‌کند، به نوعی جانشینی معنوی برای بازی Left 4 Dead است که امروز طی خبری رسمی از سوی استودیوی توسعه دهنده، عدم حضورش در E3 2019 تایید شد. آن‌ها در توییتر خود نوشتند:

با اینکه نمی‌توانیم در E3 2019 حضور داشته باشیم ولی می‌خواهیم شما بدانید، هر روزی که سپری می‌شود ما تمام تلاش خود را برای تکمیل بازی می‌کنیم و بی‌صبرانه منتظریم تا اخبار بیشتری را از این عنوان با شما به اشتراک بگذاریم.

این عنوان که در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ به صورت جزئی معرفی شد با همکاری دو شرکت ترتل راک و استودیوی بازی‌سازی وارنر بروز (Warner Bros Games) در دست توسعه قرار دارد و متاسفانه در حال حاضر اخبار بیشتری از آن منتشر نشده است. تنها می‌دانیم که این عنوان برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. به هر حال، پس از گذشت مدت زمان طولانی از انتشار سری دوم بازی Left 4 Dead و انتشار شایعات زیاد پیرامون نسخه‌ی سوم این عنوان، شاید بازی Back 4 Blood به واقع همان جایگزین برای سری سوم مجموعه Left 4 Dead باشد. نظر شما در رابطه با این عنوان جدید چیست؟ با ما همراه باشید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید