همه‌ی لحظات Star Wars Jedi: Fallen Order تاریک و ناامید کننده نیستند

۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

داستان بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بین قسمت‌های سوم و چهارم فیلم‌های سری و در زمانی جریان دارد که تمامی شوالیه‌های جدای تحت تعقیب بوده و امپراطوری تلاش دارد به تمام کهکشان مسلط شود. با توجه به این شرایط، به تصور بسیاری از هواداران ساخته‌ی جدید استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) یک بازی تاریک خواهد بود. با این حال، اگرچه تیم سازنده در بخش‌هایی از این بازی شرایطی تاریک را به تصویر کشیده است ولی همه‌ی قسمت‌های داستان ناامید کننده و تلخ نخواهد بود.

کارگردان بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، آقای استیگ آسموسن (Stig Asmussen)، در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با مجله‌ی پلی‌استیشن (Official PlayStation Magazine) بیان کرده است که داستان بازی همیشه و در همه وقت ناراحت کننده نخواهد بود. به گفته‌ی ایشان، تیم سازنده به وسیله‌ی المان‌های قرار گرفته در داستان و یا طراحی هنری، لحظاتی شاد و امیدوار کننده را در بازی ایجاد کرده است. به گفته‌ی آقای آسموسن، بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بازی‌باز را به یافتن زیبایی «در دل ترس و دلهره» ترغیب می‌کند.

ما به طور حتم به دنبال ایجاد تنوع در بازی هستیم. ما نمی‌خواهیم که بازی در همه حال ناامید کننده به نظر برسد. چه به وسیله‌ی المان‌هایی که به داستان اضافه شده‌اند و یا با استفاده از طراحی هنری، در بازی شاهد امید و رنگ هستیم. شما همیشه می‌توانید در چیزهایی که بسیار ترسناک، دلهره‌آور و یا حتی ناامید کننده هستند، زیبایی را جست و جو کنید.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ جمعه ۲۴ آبان ماه سال جاری (۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و  منتشر خواهد شد. شرکت مایکروسافت امروز با انتشار پیامی در حساب توییتر خود تایید کرد که این عنوان علاوه بر مراسم EA Play، در کنفرانس آن‌ها نیز حضور دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید