سازنده‌ی بازی Frostpunk از پروژه‌ی بعدی این استودیو می‌گوید

۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

استودیوی ۱۱ بیت (۱۱bit Studios) سابقه‌ی کار برروی عناوین This War is Mine و Frostpunk را دارد. آخرین ساخته‌ی این استودیو یعنی بازی Frostpunk، در طول یک سال پس از عرضه‌ی بازی حدود ۱٫۴ میلیون نسخه برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی داشته است و این موفقیت بزرگی برای این استودیو محسوب می‌شود. این استودیو در گفتگو با وب‌سایت Eurogamer درباره‌ی پروژه‌ی بعدی خود با اسم رمز Project 8، توضیحاتی ارائه داده است.

با در نظر گرفتن نسخه‌های کنسولی از ابتدا، Project 8 در حال حاضر بین مرحله‌ی پیش تولید و پس تولید قرار دارد. خانم مارتا فیجک (Marta Fijak) طراح ارشد بازی است. اما این عنوان این مانند بازی‌های قبلی این استودیو فضای “غمگین و افسرده” نخواهد داشت.

صحبت‌های مارتا فیجک در این مورد:

مردم گاهی اوقات به This War is Maine و Frostpunk نگاه می‌کنند و می‌گویند خروجی مشترک این بازی‌ها غم و اندوه و نوعی افسردگی است، اما برای من این طور نیست.

خروجی مشترک برای این بازی‌ها تجربه‌ی معنی‌دار است. یکی از آن‌ها یک داستان مهم در مورد آنچه که بر غیرنظامی‌ها در طول جنگ می‌گذرد، روایت می‌کند. بازی دیگر در مورد اینکه تا چه اندازه می‌توان از زنده ماندن اطمینان یافت، می‌گوید. داستان بعدی نیزکه برروی آن کار می‌کنیم، معنی‌دار خواهد بود. این بازی این هسته را دارد، یک سوال مهم که برای من نیز در زندگی‌ام مهم است. ما در حباب زندگی نمی‌کنیم.

فیجک ادامه داد:

فضای این بازی غمگین و افسرده نخواهد بود. این یک جشن در مورد یکی از تجربه‌های ماست. این جشن چیزی است که به نظر من واقعا برای انسان‌ها مهم خواهد بود.

البته ما یک شرکت بالغ و رشد کرده هستیم. سوالات و راه‌هایی وجود دارند و من امیدوارم که شما پس از تجربه‌ی بازی آن‌ها را از خود بپرسید و آن‌ها به شما یک چشم‌انداز جدید در زندگی را نشان می‌دهد.

در حال حاضر برای داستانی که می‌خواهیم روایت کنیم، مکانیک‌های Frostpunk نمی‌تواند برای آنچه که می‌خواهیم بگوییم و چیزهایی را که می‌خواهیم شما احساس کنید، توضیح دهد. بنابراین ما آن را کمی بیشتر تغییر دادیم. این بازی بلندپروازانه‌ترین پروژه‌ی استودیوی ۱۱ بیت خواهد بود اما یک عنوان ۸۰ ساعته‌ی بزرگ نیست که سرگرمی جدید شما باشد. ما می‌خواهیم چیزی را به شما بدهیم که ‌بتوانید آن تجربه کنید و بدست آورید.

Project 8 برای انتشار در سال ۲۰۲۱ میلادی برنامه‌ریزی شده است. همچنین قرار است بازی Frostpunk در اواخر سال ۲۰۱۹ برروی کنسول های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید