فروشگاه مایکروسافت از تاریخ انتشار بازی The Surge 2 رونمایی کرد

۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

نسخه‌ی اول سری The Surge با عرضه در سال ۲۰۱۷، با وجود عدم کسب نمرات مناسب از سوی منتقدین، توانست رضایت بسیاری از بازی‌بازان را جلب کرده و موفق ظاهر شود. نسخه‌ی دوم این سری اما که باز هم توسط استودیوی دک۱۳ (Deck13) توسعه داده می‌شود قرار بوده است که در سال جاری میلادی منتشر شود. حال اما شعبه‌ی استرالیای شرکت مایکروسافت تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی کنسول ایکس‌باکس وان این عنوان را به ضفحه‌ی آن در فروشگاه خود اضافه کرده است.

با وجود اینکه ناشر بازی The Surge 2 یعنی شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) از تاریخ عرضه‌ی آن رونمایی نکرده است، فروشگاه مایکروسافت از عرضه‌ی آن در تاریخ دوشنبه ۱ مهر سال ۱۳۹۸ مصادف با ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی خبر داده است. در ضمن افرادی که دست به پیش خرید این بازی بزنند، بسته‌ی اضافه URBN را دریافت می‌کنند که حاوی یک زره، تبر، سلاح انبر مانندی که در نسخه‌ی قبلی وجود داشت، یک پهپاد و یک رادار مخصوص خواهد بود.

انتظار می‌رود که این بازی در صورت موجود شدن در فروشگاه‌های آمریکای شمالی، قیمتی معادل با ۶۰ دلار خواهد داشت. از دیگر نکاتی که به صفحه‌ی مخصوص این بازی در فروشگاه ماکروسافت اضافه شده است، می‌توان به پشتیبانی از قابلیت HDR پیشرفته و کیفیت بصری بهتر برروی کنسول ایکس‌باکس وان ایکس اشاره کرد.

عنوان The Surge 2 قرار است در سال ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی نیز می‌توانید مصاحبه‌ی پیشین سازندگان آن را از اینجا مطالعه نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید