حداکثر سطح بازی‌بازان در Battlefield 5 از عدد ۵۰ به ۵۰۰ افزایش خواهد یافت

۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

اگر شما نیز جزو کسانی هستید که بخش چندنفره‌ی عنوان Battlefield 5 را به صورت روزانه تجربه می‌کنید، احتمالا متوجه شده‌اید که حداکثر سطحی که می‌توانید در این به آن برسید ۵۰ است. حال به نظر می‌رسد که شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیوی دایس (DICE) قصد افزایش این عدد به ۵۰۰ را دارند.

امروزه سیستم سطح‌بندی بازیکنان را می‌توان در انواع بازی‌ها پیدا کرد؛ سیستمی که پیش‌تر تنها به عناوین نقش آفرینی اختصاص داشت. بازی‌بازان بسیاری اما انتقاداتی مربوط به این سیستم در بازی Battlefield 5 داشته‌اند. چراکه آخرین سطحی که بازی‌بازان می‌توانستند به آن برسند، عدد ۵۰ بود و پس از آن سطح بالاتری وجود نداشت. شرکت الکترونیک آرتس اما بالاخره تصمیم گرفته است تا با انتشار به‌روزرسانی جدیدی، آن را ارتقا بخشیده و به عدد ۵۰۰ برساند.

طبق اعلام استودیوی دایس در صفحه‌ی رسمی این بازی در وب‌سایت Reddit، بازی‌بازانی که از سطح ۵۰ پیشی گیرند، یک مدال و نشانه‌ی خاص دریافت خواهند کرد. این اتفاق هر ۵۰ سطح یک بار رخ می‌دهد. زمانی که بازی‌باز به هر کدام از سطوح ۱۰۰، ۱۵۰، ۲۰۰، ۲۵۰، ۳۰۰، ۳۵۰، ۴۰۰، ۴۵۰ و ۵۰۰ برسد، یک مدال دریافت می‌کند که نشان‌دهنده‌ی میزان پیشرفت اون در سیستم سطح‌بندی این بازی خواهد بود.

در حال حاضر بازی Battlefield 5 برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. جهت آشنایی بیشتر با این عنوان، پیشنهاد می‌کنم تا نقد و بررسی آن را از اینجا مطالعه نمایید. تحلیل فنی آن نیز از اینجا قابل مشاهده است. همچنین هایلایت این عنوان نیز که شما را با نکاتی دانستنی از آن آشنا می‌کند از اینجا قابل دسترسی است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید