شایعه: Death Stranding یک عنوان انحصاری زمانی است

۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

پس از مدتی طولانی، سرانجام تاریخ انتشار عنوان مورد انتظار Death Stranding مشخص شد. این بازی در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. تا به حال هیچ خبری مبنی بر عرضه‌ی بازی برروی پلتفرمی دیگر منتشر نشده اما به نظر می‌رسد بازی در آینده برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر می‌شود.

آقای آنتونیو فوسیتو (Antonio Fucito) ژورنالیست ایتالیایی که قبل از معرفی رسمی Death Stranding تاریخ انتشار بازی را فاش کرده بود، اخیرا در یک لایواستریم بیان کرده است که این بازی به صورت انحصاری زمانی برروی پلی‌استیشن ۴ عرضه و پس از انتشار بازی برروی پلی‌استیشن ۴، برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد. فوسیتو در مورد اینکه مدت زمان انحصار بازی ۶ ماه یا ۱۲ ماه خواهد بود، توضیحی نداده است.

وی در این مورد اظهار داشت:

در کاور بازی عبارت “تنها برروی پلی‌استیشن” دیده نمی‌شود، به این دلیل که در آینده Death Stranding برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد. این قرارداد بین شرکت سونی (Sony) و کوجیما (Kojima) امضا شده است. بازی به صورت انحصاری زمانی برای پلی‌استیشن ۴ و سپس در آینده برروی رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد (بازی برروی ایکس‌باکس وان عرضه نمی‌شود). در مورد مدت زمان انحصار بازی برروی پلی‌استیشن ۴ و اینکه ۶ ماه یا ۱۲ ماه است، اطلاعی ندارم.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید