بازی Pokemon Sleep قرار است خواب شما را به بازی تبدیل کند

آیا تا به حال آرزو داشته‌اید که زمانی که خواب هستید بتوانید مشغول بازی کردن باشید؟ اگر این چنین است انتظار شما به سر رسید!

طی رویدادی عجیب در کنفرانس خبری امروز شرکت پوکمون (Pokemon Company)، آن‌ها از بازی جدید خود رونمایی کردند. این نرم‌افزار جدید که سال ۲۰۲۰ میلادی روانه‌ی بازار می‌شود، برنامه‌ریزی و عادت‌های مربوط به خواب شما را دنبال می‌کند. از زمان رونمایی بازی Pokemon Go در سال ۲۰۱۶ میلادی شرکت سازنده عنوان کرد که برای پروژه‌ی بعدی به قلمرو خواب وارد می شوند، چیزی که باعث شد شرکت در نهایت دست به تولید بازی Pokemon Sleep بزند؛ عنوانی که به ادعای آن‌ها با تمام بازی‌های گذشته متفاوت خواهد بود.

تا به الان اطلاعات کامل‌تری درباره‌ی نحوه‌ی عملکرد این بازی منتشر نشده است، ولی به گفته‌ی شرکت سازنده این بازی عادت و روند خواب شما را دنبال می‌کند و در پی این است تا هر صبح اشتیاقی برای بیدار شدن در شما ایجاد کند. شاید منظور از این اشتیاق جایزه و پاداش‌هایی باشد که انگیزه‌ی کافی برای بیدار کردن افراد را داشته باشد. در هر صورت اطلاعاتی که هم‌اکنون در دست داریم پاسخی به ابهامات و سوالات ما نمی‌دهد و باید تا انتشار اخبار بیشتر در رابطه با این عنوان منتظر بمانیم.

نظر شما در رابطه با این بازی و نحوه‌ی عملکرد احتمالی آن چیست؟ با گیمفا همراه باشید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 7٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید