بازی Journey قدم به دنیای رایانه‌های شخصی می‌گذارد

۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

پس از گذشت هفت سال از زمان انتشار بازی Journey برروی پلی اشتیشن ۳، ساخته‌ی شرکت thatgamecompany که عنوانی تحسین شده از دیدگاه منتقدین است، هفته‌ی آینده به واسطه‌ی فروشگاه اپیک گیمز ( Epic Games Store) برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

امروز استودیوی آناپورنا اینتراکتیو (Annapurna Interactive) در خبری رسمی اعلام کرد که بازی Journey در تاریخ ۱۶ خرداد ماه (۶ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی)، برای رایانه‌های شخصی و به واسطه‌ی فروشگاه اپیک گیمز با قیمت $۱۴٫۹۹ منتشر می‌شود. شرکت توسعه دهنده با بهبود گرافیکی این نسخه از بازی و پشتیبانی از کیفیت ۴K، سعی بر این داشته تا تمایزی میان نسخه‌ی جدید با نسخه‌های مربوط به پلی‌استیشن ۳ و ۴ ایجاد کند. پس اگر تا به حال موفق به تجربه‌ی بازی Journey نشده‌اید، هفته‌ی آینده بهترین فرصت برای لذت بردن از آن با کیفیت بهبود یافته است.

بازی پس از انتشار توانست نمرات بسیار عالی از منتقدین دریافت کند، در کنار این موضوع آلبوم موسیقی‌های درون بازی نیز به قدری زیبا و دلنشین هستند که به تنهایی می‌تواند شما را در دنیای بازی فرو برده و غرق در لذت کند. در صورت تمایل می‌توانید در این نشانی به تماشای تریلر معرفی این عنوان بنشینید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید