عنوان متفاوت و جالب Overcrowd برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود

۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

ساخته‌ی جالب و متفاوت شرکت اسکوئرپلی گیمز (Squareplay Games) تحت عنوان Overcrowd: A Commute ‘Em Up، درباره‌ی کنترل افرادی است که در حال استفاده از خطوط متروی شهر لندن هستند. در این عنوان بازی‌باز باید با گروه‌بندی و منظم کردن مردمی که خود را در فضای تنگ ایستگاه‌های متروی لندن جا داده‌اند، به رفت و آمد آن‌ها کمک کند.

در حالی که اکثر بازی‌های مدیریتی شما را به ساخت و ساز، خرید آیتم‌های مورد نیاز و استخدام کارکنان برای پیشبرد بازی دعوت می‌کنند، عنوان Overcrowd بیشتر تمایل دارد تا شما با کنترل جریان رفت و آمد مردمی که از ایستگاه شما استفاده می‌کنند به آن‌ها اهمیت دهید. به عبارتی شما باید با به خدمت گرفتن کارکنان، ساخت و ساز بناهای مورد نیاز و قرار دادن آن‌ها در مکان‌های مناسب مردم را در رفت و آمد نگه دارید. این عنوان که در ابتدا برای تلفن‌های هوشمند منتشر شده بود، در پی استقبال زیاد طرفداران هفته‌ی آینده به صورت دسترسی زود هنگام راهی فروشگاه استیم می‌شود. آلیستر مک کویین (Alastair McQueen) و سارا تستوری (Sarah Testori) که نقش توسعه‌ی بازی را به عهده داشته‌اند در صحبتی با موزه‌ی حمل و نقل لندن  می‌گویند:

Overcrowd یک ساخته‌ی خلاقانه است که به تفسیر و توضیح شرایط در شبکه‌ی حمل و نقل عمومی لندن می‌پردازد. این بازی وابستگی و تأثیرپذیری مردم را نسبت به سیستم حمل و نقل عمومی لندن و اهمیت آن در دنیا نشان می‌دهد.

عنوان Overcrowd: A Commute ‘Em Up در تاریخ ۱۶ خرداد ماه (۶ ژوئن میلادی) به صورت دسترسی زودهنگام در فروشگاه استیم برای رایانه‌های شخصی قابل دسترسی خواهد بود. شما می‌توانید در ادامه به تماشای تریلر معرفی این بازی بنشینید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید