مدیر ارشد تی‌اچ‌کیو: فروشگاه اپیک گیمز «بهتر از انتظار ما» عمل کرده است

۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

جدیدترین نسخه از سری Metro با بازخوردهای بسیار خوبی از سوی هواداران و منتقدین روبه‎‎رو شد. در جدیدترین گزارش مالی منتشر شده از سوی شرکت تی‌اچ‌کیو مشخص شد که بازی Metro Exodus موفق‌ترین بازی تیراندازی این شرکت در زمان عرضه بوده است. البته با توجه به این که بخش بزرگی از نسخه‌های فروخته شده به کنسول‌ها مربوط می‌شوند، این سوال پیش می‌آید که آیا تصمیم ناشر برای عرضه‌ی انحصاری نسخه‌ی رایانه‌های شخصی برروی فروشگاه اپیک گیمز درست بوده است یا نه.

مدیر ارشد اجرایی شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic)، آقای لارس وینگ‌فورس (Lars Wingefors) در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با وب‌سایت PCGamesN به همین موضوع پرداخته است. آقای وینگ‌فورس در این مصاحبه بیان کردند:

عملکرد فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) در این سه ماهه‌، در هر دو زمینه‌ی آمار فروش بازی Metro Exodus و جذب رضایت ما، بسیار بهتر از انتظار بوده است. فروشگاه اپیک گیمز در حقیقت در زمینه‌ی آمار مربوط به سود حاصل در هر واحد فروش در سه ماهه‌ی منتهی به ماه مارس، بهتر از هر فروشگاه دیجیتالی دیگری عمل کرده است.

آقای وینگ‌فورس در رابطه با سهم بسیار بالای کنسول‌ها در فروش بازی Metro Exodus، تنها بیان کردند که شرکت تی‌اچ‌کیو آمار فروش دیجیتالی و فیزیکی تمامی پلتفرم‌ها را بررسی کرده و زیر نظر دارد. با این حال، ایشان هیچ توضیح دیگری در رابطه با آمار دقیق فروش این بازی برروی رایانه‌های شخصی ارائه نکردند.

فارغ از تمامی این مسائل، تیم سازنده به پشتیبانی از بازی Metro Exodus ادامه خواهد داد. استودیوی فورای گیمز (۴A Games) اخیرا با انتشار یک به‌روزرسان، گزینه‌ی نیو گیم پلاس (New Game Plus) را به این عنوان تیراندازی اضافه کرد. در کنار این موضوع، آن‌ها از دو بسته‌ی الحاقی بازی که در آینده منتشر می‌شوند نیز رونمایی کردند.

بازی Metro Exodus هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی به قلم مهدی رضایی را از طریق این لینک مطالعه کنید. اگر قصد خرید جدیدترین نسخه از سری Metro را دارید، تماشای تحلیل فنی و هایلایت اختصاصی وب‌سایت خبری گیمفا از این بازی، می‌تواند شما را در امر تصمیم‌گیری یاری کند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید