تاریخ انتشار اطلاعات جدید از بازی Pokemon Sword and Shield مشخص شد

۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

شرکت نینتندو امروز با انتشار پیامی در حساب توییتر خود اعلام کرد که قصد دارد در جریان یک دایرکت اختصاصی از سری Pokemon، اطلاعات جدیدی از بازی Pokemon Sword and Shield را منتشر کند.

این دایرکت ویژه در ساعت ۶ صبح به وقت اقیانوسیه (پنج و نیم عصر به وقت ایران) در روز چهارشنبه، ۱۵ خرداد ماه سال جاری (۵ ژوئن سال ۲۰۱۹ میلادی) پخش خواهد شد. شرکت نینتندو بیان کرده است که در جریان این دایرکت که ۱۵ دقیقه به طول می‌انجامد، اطلاعات بسیار زیادی از بازی Pokemon Sword and Shield منتشر می‌شود.

۱۵ دقیقه برای انتساذ یک تریلر جدید و یا حتی نمایش گیم‌پلی بازی کافی خواهد بود. اولین اطلاعات منتشر شده از بازی Pokemon Sword and Shield، مناطق جدید و شخصیت‌های اولیه بازی را به ما معرفی کرده بودند. با توجه به این موضوع، باید انتظار معرفی سیستم‌ها و مکانیک‌های استفاده شده در این عنوان را داشته باشیم. علاوه بر این، ممکن است با شخصیت‌های جدید و یا حتی داستان نسل هشتم Pokemonها نیز آشنا شویم.

این مسئله که شرکت نینتندو تصمیم گرفته اطلاعات مربوط به یکی از مورد انتظارترین عناوین خود را یک هفته پیش از آغاز مراسم E3 امسال منتشر کند، بسیار جالب توجه است. این تصمیم شرکت نینتندو احتمالا به این معنی است که نباید انتظار حضور عناوین سری Pokemon در دایرکت ویژه‌ی این شرکت در جریان مراسم E3 را داشته باشیم. از زمان معرفی بازی Pokemon Sword and Shield، تقریبا هیچ اطلاعاتی از آن منتشر نشده بود؛ از این رو، دایرکت هفته‌ی آینده می‌تواند برای هواداران بسیار جذاب و هیجان‌انگیز باشد.

در کنار دایرکت هفته‌ی آینده که به بازی Pokemon Sword and Shield اختصاص دارد، شرکت نینتندو دایرکت دیگری را نیز در روز ۷ خرداد ماه (۲۸ می) برگزار خواهد کرد. به گفته‌ی شرکت نینتندو، این دایرکت به استراتژی‌ها و برنامه‌های کلی این شرکت در رابطه با سری Pokemon در سال ۲۰۱۹ اختصاص خواهد داشت.

بازی Pokemon Sword and Shield اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه و منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Sir Sonic گفت:

    این همون بازی ایه که هیچ کی تو گیمفا بهش اهمیتی نمیده و وقتی آخر سال جزو ده تا بازی پرفروش سال (بالاتر از بازی هایی که براشون خودشون رو تیکه پاره کردن چند ساله) میشه با کلی علامت سوال یهو تو پست هاش سر و کله شون پیدا میشه

    0
    0