مدیر اجرایی استودیوی سازنده‌ی Borderlands این شرکت را ترک کرد

۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

پس از گذشت یک سال از فعالیت آقای جان ویگناچی (John Vignocchi) در استودیوی گیرباکس (Gearbox Software)، توسعه دهنده‌ی سری بازی‌های Borderlands، به عنوان رئیس بخش انتشار و مدیریت اجرایی، وی تصمیم به ترک این استودیو گرفت. سابقه‌دار و پیش‌کسوت صنعت بازی‌سازی اخیرا در خبری در صفحه‌ی توییتر خود اعلام کرد که برای رسیدن به کار رویایی خود این استودیو را ترک می‌کند.

ویگناچی عنوان کرد که مدت زمان یک ساله‌ی فوق‌العاده‌ای را در این استودیو به عنوان مدیر اجرایی گذرانده است. او به طور ویژه از رندی پیچفورد (Randy Pitchford)، موسس استودیوی گیرباکس، و استیو گیبسون (Steve Gibson)، سرپرست بخش انتشارات استودیو، تشکر کرد و اضافه کرد که این دو نفر شرایط او را کاملا برای رسیدن به هدف جدیدش درک می‌کنند و مشوق وی نیز بوده‌اند. او در این متن خبری در توییتر خود اعلام کرد:

ترک کردن شرکت بخشی از سخت‌ترین تصمیمات زندگی من بود و اگر حمایت و طرفداری همکارانم در رابطه با هدفم نبود، هرگز این کار را نمی‌کردم. آن‌ها من را درک و تشویق کردند تا به سمت این فرصت ایده‌آل، که تنها یک بار در زندگی هر شخص اتفاق می‌افتد قدم بردارم.

وی صحبتی در رابطه با آینده‌ی کاری خود پس از ترک استودیوی گیرباکس نکرد، ولی بیان کرد که برای پروژه‌ی بعدی عازم سفری خواهد بود. او تا قبل از پیوستن به استودیوی گیرباکس در سال ۲۰۱۸ میلادی، در شرکت دیزنی (Disney Company) مشغول به کار بود و بر روی پروژه‌ی Disney Infinity و مواردی دیگر نیز نظارت داشت.

بازی بعدی استودیوی گیرباکس نحت عنوان Borderlands 3، در تاریخ جمعه ۲۲ شهریور ماه (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد. به تازگی مشخص شده است که اخبار بیشتری در رابطه با این عنوان در نمایشگاه E3 2019 منتشر می‌شود که جزییات این خبر را می‌توانید از این نشانی پیگیری کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید