پیش به سوی E3 2019 | انتظاراتمان از Pokemon Sword And Shield

۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

در جدیدترین شماره از سلسله مقالات «پیش به سوی E3 2019»، نگاهی به انتظاراتمان از نمایش بازی Pokemon Sword And Shield در نمایشگاه بزرگ E3 امسال انداخته‌ایم؛ با گیمفا همراه باشید.

حدودا ۲ سال پیش طی رویداد E3 2017، نینتندو و استودیوی سازنده‌ی مجموعه بازی Pokemon به طور رسمی از عنوان Pokemon Sword And Shield رونمایی کردند. آن‌ها نسخه‌ی نسل هشتم Pokemon را در محیطی جدید ساختند و این قابل پیش‌بینی بود. باتوجه به این که تیم سازنده تصمیم داشت این عنوان را در اواخر سال ۲۰۱۹ منتشر کند، احتمالا جزئیات بیشتری از این بازی را در رویداد E3 امسال مشاهده کنیم. در ادامه قصد داریم مواردی را که در رابطه با این عنوان می‌دانیم و می‌توانیم انتظار آن را داشته باشیم به شما ارائه دهیم.

تا به این لحظه از Pokemon Sword And Shield چه می‌دانیم

براساس تریلر منتشر شده از Pokemon Sword And Shield در ماه فوریه‌ی سال ۲۰۱۹، این بازی دارای چند نکته‌ی کلیدی در نسل هشتم است. محیط بازی در منطقه‌ای الهام گرفته شده از انگلستان با نام گلار (Galar) و ترکیبی از نسخه‌ی مدرن و کلاسیک این عنوان ارائه می‌شود. پس از به پایان رسیدن این بخش، شاهد بازگشت برخوردهای تصادفی و نبردها به این بازی هستیم.

در ادامه باید بگوییم ما سه شروع کننده برای Pokemon داریم: Grass-type monkey Grookey ،Fire-type rabbit Scorbunny و Water-type chameleon Sobble. بر این اساس ترکیب آب، آتش، Pokemon و رنگ زرد همچنان باقیمانده و استودیوی سازنده فرمول همیشگی خود را تغییر نداده است.

چه مواردی برای E3 تایید شده است؟

درحالی که هنوز هیچ کدام از مواردی که در ادامه خواهیم گفت توسط E3 2019 تایید نشده است اما شرکت نینتندو تاکید بسیار زیادی بر حضور این عنوان در میان عناوین نینتندو دارد. نینتندو تاکنون اطلاعات زیادی از این بازی منتشر نکرده است اما می‌دانیم در سه روز مراسم نینتندو، گیم‌پلی و سایر جزئیات این بازی مشخص خواهد کرد. نمایش نینتندو در روز های سه‌شنبه و چهارشنبه ۲۱ و ۲۲ خرداد (۱۱ و ۱۲ ژوئن) برگزار می‌گردد. لازم به ذکر است این شرکت در روز چهارشنبه دو مراسم برگزار خواهد کرد.

آنچه که امیدواریم در این رویداد مشاهده کنیم

تریلر رونمایی بازی، اطلاعات کمی از این را عنوان مشخص می‌کند که به ترتیب شامل نبردهای پایه‌ای Pokemon، امکان سفارش سازی مربی، شروع کننده ها و سایر جزئیات مربوط به محیط فعالیت بازی می‌شوند. اما هنوز سوالات بسیاری در رابطه با عنوان مذکور وجود دارد. یکی از اسرار بزرگ بازی لوگوهای قرمز و آبی رنگی است که در تریلر بازی به نمایش گذاشته شده‌اند. که در باشگاه ورزشی نیز دیده می‌شود. برخی از هواداران اعتقاد دارند وجود لوگوی مدور در Sword and Shield، نشان دهنده‌ی مکانیزم مبارزات جدیدی است. به همین دلیل ما منتظر نمایش ویژه‌ای از مکانیزم مبارزات این عنوان در رویداد E3 هستیم.

همچنین ما امیدواریم مناطق بیشتری از گلار را مشاهده کنیم. نقشه‌ی شهر گلار بسیار بزرگ به نظر می‌رسد و حتی قطاری هم در آن وجود دارد که حدس می‌زنیم برای سفر‌های سریع (Fast Travel) مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما در مجموع نمی‌توان همه‌ی جزئیات را از یک تریلر کوتاه متوجه شد. به عنوان مثال گیم‌پلی شخصیت اصلی هنگامی که بخش‌های مختلف شهر را بررسی می‌کند، می‌تواند جزئیات کاملی را برای ما مشخص نماید. شخصا بسیار علاقه‌مند به مشاهده‌ی بخش‌های مختلف شهر گلار هستم و امیدوارم نمایشی از بخش legendaries شهر نیز ارائه شود. در تریلر منتشر شده نمایی از تپه‌های اسرار آمیز legendaries وجود دارد؛ بر‌روی این تپه‌ها طرح‌هایی حکاکی شده است که می‌تواند مربوط به Pokemon باشد.

در نهایت امیدواریم پس از پایان مراسم مربوط به این بازی بتوانیم به سوالات زیر پاسخ دهیم.

۱- آیا آن‌ها سوپرایز جدیدی برای ما نگهداشته‌اند (مثلا سفر به منطقه‌ای دیگر)؟

۲- آیا Sword and Shield با سایر نسخه‌های منتشر شده سازگار است؟

۳- شبکه‌ی آنلاین این بازی چگونه کار می‌کند؟

با توجه به آنکه هر لحظه به زمان انتشار این عنوان و سایر بازی‌های مشابه نزدیک می‌شویم، باید بگوییم هرگونه استریم یا مراسمی می‌تواند به موارد فوق پاسخ دهد اما در نهایت ما انتظار داریم پاسخ تمامی این سوالات را در رویداد E3 امسال مشاهده کنیم.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با بازی مذکور چیست؟ به نظر شما پاسخ این سوالات چه می‌تواند باشد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید