هفته‌ی آینده از مبارزان اولین بسته الحاقی بازی Mortal Kombat 11 رونمایی خواهد شد

۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵

بازی Mortal Kombat 11 ماه گذشته عرضه شد و توانست نمرات بسیاری خوبی را از سوی منتقدین کسب کند. از نظر فروش نیز بازی Mortal Kombat 11 بسیار موفق عمل کرد و تا کنون بیش از یک میلیون نسخه از این بازی به فروش رفته است. حال بسیاری از بازی‌بازان و طرفداران سری Mortal Kombat بسیار کنجکاو هستند تا بدانند چه مبارزان جدیدی در آینده به Mortal Kombat 11 اضافه خواهند شد.

پیش از انتشار بازی Mortal Kombat 11، از اولین بسته‌ی الحاقی این بازی رونمایی و اعلام شد که این بسته‌ الحاقی، شخصیت‌های جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد. تاکنون به غیر از شخصیت Shang Tsung، از مبارزان دیگر این بسته‌ الحاقی رونمایی نشده است. حال به تازگی، اد بون (Ed Boon)، خالق و کارگردان سری Mortal Kombat، به تازگی در توییتر خود اعلام کرد اگر همه چیز خوب پیش برود، هفته‌ی آینده از سایر مبارزان اولین بسته الحاقی بازی Mortal Kombat 11 رونمایی خواهد شد.

همان طور که اشاره کردیم هنوز مشخص نیست که مبارزان یاد شده چه شخصیت‌هایی هستند اما اگر شایعات منتشر شده صحت داشته باشند، هفته‌ی آینده شاهد رونمایی از شخصیت‌های Joker ،Nightwolf ،Sindel ،Terminator ،Spawn ،Ash Williams ،Fujin و Sheeva خواهیم بود.

بازی Mortal Kombat 11 هم اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. نقد و بررسی کامل این بازی تحت عنوان و خون جاری خواهد شد… | نقد و بررسی بازی Mortal Kombat 11 را می‌توانید در وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید. همچنین اگر از جمله کسانی هستید که به اجرای حرکات تمام کننده و مبارزات مرگ‌بار علاقه‌مند هستند، می‌توانید راهنمای اجرای حرکات تمام‌کننده‌ی این بازی با نام ساده نخواهی مرد! | راهنمای اجرای تمام Fatality ها در Mortal kombat 11 را نیز مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید