شایعه: بازی جدیدی از سری Contra در دست ساخت است

۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱

به نظر می‌رسد که شرکت کونامی خود را برای عرضه یک بازی جدید از سری Contra برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ آماده می‌کند. البته شاید شاهد عرضه یک نسخه بازآفرینی شده، بازسازی شده یا یک بسته که چندین نسخه از این مجموعه را در خود جای داده نیز باشیم. اما می‌توان اطمینان داشت که کونامی برند Contra را فراموش نکرده است و در حال حاضر برنامه‌هایی برای آن دارد. این خبر از اطلاعات موجود در یک خرده‌فروشی آلمانی بدست آمده است. به طور مشخص، به تازگی خرده‌فروشی بزرگ نت‌گیمز در آلمان، بازی جدیدی از سری Contra را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ لیست کرده است. البته هیچ جزئیات خاصی از این بازی منتشر نشده است.

البته باید اشاره کنیم که لیست شدن بازی‌ها در خرده‌فروشی‌های مختلف – جز آمازون، بست‌بای و دیگر فروشنده‌های بزرگ – خیلی مورد اعتماد نیستند. با این حال، نت‌گیمز یکی از بزرگترین فروشندگان بازی‌های ویدئویی در کشور آلمان است بنابراین شاید این خرده‌فروشی از برنامه‌های شرکت کونامی (Konami) خبر داشته باشد. تاریخ عرضه این بازی، روز پنج شنبه ۷ شهریور ماه (۲۹ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) مشخص شده است. نکته مورد توجه، عرضه این عنوان در روز پنج شنبه است. معمولاً بازی‌های ویدئوی در روزهای سه شنبه یا جمعه هر هفته منتشر می‌شوند. با این حال، عرضه یک بازی در روز پنج شنبه نیز خیلی چیز عجیبی نیست و بارها نیز شاهد آن بوده‌ایم.

پیش از هر چیزی باید اشاره کنیم که فهرست شدن نسخه جدید سری Contra در یک خرده‌فروشی، مطمئناً به حقیقی بودن چنین اتفاقی اشاره ندارد و شاید با اشتباهی از سوی عوامل آن خرده‌فروشی روبرو باشیم. بنابراین این خبر را تنها یک شایعه و حدس و گمان در نظر بگیرید و تا منتشر شدن اطلاعات رسمی و بیشتر صبر کنید.

برای آن دسته از افرادی که اطلاع خاصی از سری Contra ندارند باید بگوئیم که این سری عناوین نخستین بار در سال ۱۹۸۷ میلادی توسط شرکت کونامی به عنوان یک بازی آرکیدِ سکه‌محور عرضه شدند. در ادامه، کونامی حدود ۱۳ بازی از این مجموعه تولید و منتشر کرد که آخرین آن‌ها در سال ۲۰۱۱ میلادی عرضه شد. بنابراین، با توجه به گذشت این همه سال، بعید نیست که به زودی شاهد معرفی نسخه جدید این سری محبوب باشیم. منتظر روزهای پیش رو باشید و گیمفا را دنبال کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن، از اخبار جدید سری Contra مطلع شوید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید