سازندگان در تریلر جدید Ghost Recon Breakpoint از دنیای این بازی می‌گویند

۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) تریلر جدیدی را از عنوان منتشر کرده است که حاوی جزئیات جدیدی از دنیای این بازی و همچنین ویژگی‌های منحصربفرد آن است.

با وجود اینکه نسخه‌ی جدید Ghost Recon ادامه‌‌ای بر نسخه‌ی قبلی آن یعنی Wildlands است، از همین حالا می‌توان گفت که شرکت یوبی‌سافت سیاست‌های متفاوتی را نسبت به نحوه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن در پیش گرفته است. تا بدین جا می‌دانیم که این عنوان لوت‌های متفاوتی نسبت به نسخه‌ی پیشین داشته و در این مورد با عنوان The Division شباهت دارد.

در تریلر جدیدی که از بازی Ghost Recon Breakpoint منتشر شده است، سازندگان این عنوان از جهان تخیلی آن، Auroa، سخن می‌گویند. به نظر می‌رسد که در مجمع‌ الجزایر Auroa شاهد جهان متفاوتی نسبت به نسخه‌ی قبلی سری هستیم که البته دارای محیط‌‌های متنوع‌تری نیز خواهد بود. پیش از این اما می‌دانستیم که اولین Raid این بازی در یک آتش‌فشان رخ خواهد داد. یکی دیگر از مواردی که نسبت به دنیای این بازی می‌توان مطمئن بود، مساحت برابر آن نسبت به جهان نسخه‌ی پیشین است.

بازی Ghost Recon Breakpoint در تاریخ جمعه ۱۲ مهر ماه (۴ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه نیز می‌‌توانید شاهد تریلر جدید این عنوان باشید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید