Team Sonic Racing | دلیل حذف شخصیت‌های دیگر سگا از زبان توسعه دهندگان

۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵

بازی Team Sonic Racing مدتی است که در بازار عرضه شده است. حال اگر با عناوین کارت ریسینگ سگا (Sega) آشنایی داشته باشید، حتماً می‌دانید که این عنوان در واقع دنباله‌ی Sonic & Sega All-Stars Racing Transformed محسوب می‌شود. اما برخلاف آن بازی، ساخته‌ی جدید سومو دیجیتال (Sumo Digital) تنها برروی شخصیت‌های دنیای سونیک تمرکز داشته و فاقد دیگر شخصیت‌های نمادین سگاست.

بسیار از طرفداران از این تغییر بزرگ غافلگیر شدند و انتظار نداشتند که شخصیت‌های محبوب سگا کنار گذاشته شوند. حال به تازگی آقای درک لیتلوود (Derek Littlewood)، کارگردان طراحی سومو دیجیتال، دلیل انجام این کار را توضیح داده است.

وی در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت گیم‌اسپات اعلام کرد:

دلیل حذف کردن [شخصیت‌های خارج از دنیای سونیک] این بود که ما می‌خواستیم با عمق بیشتری وارد دنیای سونیک شده و از طریق حالت Team Adventure Mode، یک داستان کنون (Canon) را در این دنیا روایت کنیم. این موضوع برای ما اهمیت بسیار بالایی داشت.

این تصمیم سختی بود، اما احساس می‌کنیم که مسیر درستی را انتخاب کرده‌ایم. چراکه این به ما اجازه داد تا یک تجربه‌ی بسیار منحصر به فرد را برای Team Sonic Racing خلق کنیم؛ چیزی که فکر می‌کنم مردم نمی‌توانستند در نسخه‌های قبلی آن را تجربه کنند.

آقای بن ویلسون (Ben Wilson)، یکی دیگر از طراحان بازی نیز اضافه کرد:

از آن‌ جایی که بازی در جهانی جریان دارد که شخصیت‌های آن همدیگر را می‌شناسند، ما توانستیم یک سیستم دیالوگ طراحی کنیم تا شخصیت‌ها بتوانند در حین مسابقه با یکدیگر صحبت کرده و به رفرنس‌های تاریخی اشاره کنند. پس اگر شخصیت‌های دیگر مجموعه‌ها نیز حضور داشتند، نمی‌توانستیم این کار را به خوبی انجام دهیم؛ پس این به ما اجازه داد تا برروی چیز‌های جدیدی نیز کار کنیم.

البته آقای لیتلوود یادآور شد:

اکثر کارکنان سومو در واقع طرفداران قدیمی سگا هستند که واقعاً می‌خواهند بخش All-Stars را نیز ادامه دهند. در حال حاضر ما چنین برنامه‌ای نداریم، اما این چیزی است که واقعاً دوست داریم به آن بازگردیم.

بازی Team Sonic Racing هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید